سرپرست شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران از افتتاح فاز اول بازار خلازیر بزرگترین بازار دست فروشان خاورمیانه در تهران خبر داد و گفت: هزینه احداث و ساماندهی این بازار ۱۰ میلیارد تومان اعلام شده است.

به گزارش همشهری آنلاین، بازار خلازیر با شکل و شمایلی جدید، امروز- پنجشنبه، 2 تیر- از سوی سعید بیگی سرپرست شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران افتتاح شد.

او افزود:این بازار در متراژ ۲۳ هزار متر و با ۵۱۰ غرفه در فاز اول به بهره برداری رسیده که البته فاز دوم آن نیز در آینده نزدیک با یک هزار غرفه به بهره برداری خواهد رسید. متقاضیان می‌توانند از طریق سامانه بازار شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل مشخصات خود را ثبت نام کنند و در ادامه نیز غرفه در اختیار آنها قرار داده خواهد شد.

براساس گفته سرپرست شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران« حداکثر دریافت ماهیانه اجاره برای این بازار یک میلیون و ۳۵۰ هزار تومان در ماه برای غرفه داران در نظر گرفته شده است. هزینه احداث ساماندهی بازار خلازیر را ۱۰ میلیارد تومان اعلام کرد.»

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =
google-site-verification=xOfEnyPTVTx7UpgdVdsxzyeQcK5tvKmOeCBIf_Obr0I content="VXPwiFkdgriLaROjOxmc-H-zlGjIGexakKFUiyN1jDc" />