پسر جنگل واقعی که برای فرار از قلدری ها و زورگویی های هم سن و سال هایش در جنگلی در رواندا بزرگ شده حالا زندگی اش از این رو به آن رو شده و برای رفتن به مدرسه کت و شلواری شیک می پوشد.

جنگل از منابع طبیعی است. زندگی در جنگل شاید غیر ممکن به نظر برسد اما این پسر معروف به پسر جنگل در جنگل بزرگ شده است. پسر جنگل ظاهر متفاوتی دارد که به همین دلیل مورد دتمسخر واقع می شد اما حالا دیگر پسر جنگل با کت و شلوار شیک به مدرسه می‌رود.

پسر خاص

به گزارش Sun، سال پیش هنگامی که در فوریه مستندی درباره ی زندگی زانیمان اِلی توسط Afrimax TV در یوتیوب منتشر شد، افرادی از سراسر دنیا به حمایت از وی پرداختند.

به لطف صفحه ی GoFundMe و اعانه های مردم، حالا زانیمان به مدرسه ای مخصوص بچه های با نیازهای خاص می رود.

زانیمان

زانیمان در سال ۱۹۹۹ به دنیا آمد اما از همان اوان کودکی به خاطر ظاهرش مورد طعن و تمسخر قرار گرفت. همچنین بر اساس این که توانایی ذهنی او برای تمرکز در کلاس درس کافی نیست، تحصیل از وی دریغ شد. به همین خاطر دست تقدیر برای او چنین نوشت که در جنگل به دنبال غذا بگردد و اوقاتش را این گونه سپری کند.

زانیمان به عارضه ی «میکروسِفالی» مبتلاست؛ عارضه ای که باعث می شود سر نوزاد بسیار کوچک تر از حد معمول باشد. در پی پخش این مستند، Afrimax TV یک صفحه ی GoFundMe ایجاد کرد که از طریق آن سیل اعانه هایی از سراسر جهان به سوی وی به راه افتاد.

زانیمان الی می خواهد در آینده برای جامعه فردی مفید شود

حالا طبق گزارش سایت خبری Atinkanews از این اعانه ها استفاده شده و زانیمان به مدرسه ی بچه هایی با نیازهای خاص در مرکز Ubumwe فرستاده شده است. به گزارش این پایگاه خبری، او هر روز کت و شلوارش را می پوشد و به سوی کلاس درس رهسپار می شود تا بتواند برای جامعه اش عنصری تاثیرگذار بشود.

مادر پسر جنگل چه می گوید؟

سر جنگل و مادرش

مادر زانیمان می گوید: «این معجزه ی خداست. پسرم را مسخره می کردند و من مجبور بودم هر لحظه ازش مراقبت کنم. حالا او به مدرسه می رود و با هم سن و سال هایش درس می خواند و من واقعا از این موضوع خوشحالم.» او اضافه می کند: «پسرم حالا زندگی خوبی دارد. خیرین برای ما یک خانه ساخته اند… اندوه من از بین رفته است.»

زانیمان اِلی، پسر جنگل آفریقایی، حالا تبدیل به یک سلبریتی شده و مردم مدام جلوی او را در خیابان می گیرند تا با او عکس بیندازند.

منبع : روزیاتو

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =
google-site-verification=xOfEnyPTVTx7UpgdVdsxzyeQcK5tvKmOeCBIf_Obr0I content="VXPwiFkdgriLaROjOxmc-H-zlGjIGexakKFUiyN1jDc" />