با آغاز سال ۲۰۴۰ میلادی هیوندای به برندی تمام الکتریکی در اکثر بازارهای جهانی تبدیل خواهد شد. درست ۵ سال بعد کلیه کارخانه‌های این شرکت با استفاده از انرژی‌های تجدید پذیر کار خواهند کرد.

به گزارش مشرق، با آغاز سال ۲۰۴۰ میلادی هیوندای به برندی تمام الکتریکی در اکثر بازارهای جهانی تبدیل خواهد شد. درست ۵ سال بعد کلیه کارخانه‌های این شرکت با استفاده از انرژی‌های تجدید پذیر کار خواهند کرد و به این ترتیب کره‌ای‌ها شرکتی کربن خنثی خواهند بود. به عنوان بخشی از این استراتژی، هیوندای محصولات الکتریکی جدیدی را در دو دهه آینده تولید خواهد کرد و حالا هم تیزرهایی از برخی محصولات جدید منتشر شده است.

معرفی شاسی‌بلند پرچم‌دار و الکتریکی هیوندای آیونیک۷

سال آینده سدان آیونیک ۶ به آیونیک ۵ ملحق خواهد شد و بالاتر از این دو نیز خودروی آیونیک ۷ قرار خواهد گرفت. آیونیک ۷ شاسی‌بلند جدیدی است که اخیراً ویدئویی از آن منتشر شده و پیش‌نمایشی از برنامه‌های هیوندای برای سال‌های پیش رو می‌باشد.

معرفی شاسی‌بلند پرچم‌دار و الکتریکی هیوندای آیونیک۷


اما پیش از آنکه اهداف هیوندای محقق شوند شاهد عرضه آیونیک ۷ به عنوان شاسی‌بلند تمام الکتریکی و پرچم‌دار این خودروساز خواهیم بود. چیز زیادی درباره آیونیک ۷ نمی‌دانیم اما احتمالاً این خودرو از نسخه طویل‌تر پلتفرم E-GMP استفاده خواهد کرد. این قدبلند بدون آلایندگی فضای کافی برای سه ردیف صندلی و باتری بزرگ ۱۰۰ کیلووات ساعتی را خواهد داشت. بر اساس اطلاعات اولیه و غیررسمی، آیونیک ۷ شعاع حرکتی ۴۸۳ کیلومتری خواهد داشت. شایعاتی نیز درباره استفاده از دو پیشرانه الکتریکی با قدرت ترکیبی ۳۰۸ اسب بخار به گوش رسیده است.

معرفی شاسی‌بلند پرچم‌دار و الکتریکی هیوندای آیونیک۷

رسانه‌های کره‌ای می‌گویند آیونیک ۷ از سال ۲۰۲۴ روانه بازار شده و یکی از پیشرفته‌ترین محصولات تاریخ هیوندای خواهد بود. ظاهراً این خودرو از سیستم رانندگی بزرگراهی پیشرفته‌ای سود خواهد برد که در نسل بعدی جنسیس G۹۰ نیز نصب شده و در واقع سیستم خودران سطح ۳ را ارائه خواهد داد.

منبع: پدال

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =
google-site-verification=xOfEnyPTVTx7UpgdVdsxzyeQcK5tvKmOeCBIf_Obr0I content="VXPwiFkdgriLaROjOxmc-H-zlGjIGexakKFUiyN1jDc" />