مدل ۲۰۲۲ شاسی بلند تویوتا فوررانر با فناوری های استاندارد بیشتر در داخل کابین و برخی امکانات ایمنی برای کمک به مانورپذیری بهتر، بهمراه تیپ جدید TRD اسپرت معرفی شد.

تویوتا فوررانر TRD اسپرت مدل ۲۰۲۲ در ماه ژوئن رونمایی شد؛ ولی این برند به تازگی علاوه بر معرفی سایر به روزرسانی ها برای مدل جدید، جزئیات بیشتری درباره ی آن منتشر کرده است. به گزارش موتوروان، بسته به تیپی که خریدار انتخاب می کند، تعدادی ویژگی استاندارد جدید وجود دارد. تمام تیپ های تویوتا فوررانر ۲۰۲۲ علاوه بر نور پایین و چراغ مه شکن ال ای دی، دارای چراغ نور بالا LED به صورت استاندارد هستند. هر نمونه از این شاسی بلند دارای هشدار سرنشینان عقب است تا به رانندگان یادآوری شود قبل از خروج از خودرو، صندلی مربوط به کودک یا حیوان خانگی را در عقب بررسی کنند.

علاوه بر این، تیپ های SR5 پریمیوم، TRD آف رود پریمیوم، TRD Pro و لیمیتد با قابلیت پایش نقاط کور دید راننده و هشدار عبور از عقب همراه هستند. تیپ های لیمیتد و انواع مختلف تیپ TRD همچنین از صفحه نمایش اطلاعات چندگانه جدید بهره می برند. تیپ TRD Pro دارای قابلیت پایش شرایط مختلف است که از دوربین های خودرو برای بررسی موانع اطراف که امکان دارد شخص نتواند پشت فرمان ببیند، استفاده می کند. به طور مشابه، مدل Limited از قابلیت پایش نمای پانوراما بهره می برد که برای کمک به مانور در فضاهای تنگ طراحی شده است.

تویوتا فوررانر,مدل ۲۰۲۲ شاسی‌بلند تویوتا فوررانر

تیپ جدید TRD اسپرت از آخرین امکانات برای تبدیل تویوتا ۴Runner به شاسی بلند راحت تری در جاده بهره می برد. این تیپ، سیستم تعلیق با میرایی تطبیقی ​​را از مدل Limited دریافت می کند. این خودرو روی رینگ های ۲۰ اینچی با ظاهر تراش کاری شده و تزئینات خاکستری تیره سوار می شود. در داخل کابین، صندلی راننده با قابلیت تنظیم برقی در هشت جهت وجود دارد. صفحه نمایش هشت اینچی سیستم سرگرمی از اپل کارپلی و اندروید اتو پشتیبانی می کند. خریداران می توانند پیکربندی های محرک عقب یا چهارچرخ محرک را انتخاب کنند.

برای سال ۲۰۲۲، تیپ TRD Pro گزینه ی رنگ جدید بیرونی به نام Lime Rush را بدست می آورد. قدرت تویوتا فوررانر ۲۰۲۲ همچنان از پیشرانه ی تنفس طبیعی ۴ لیتری خورجینی ۶ سیلندر تأمین می شود که ۲۷۰ اسب بخار قدرت و ۳۷۷ نیوتن متر گشتاور دارد. تمام تیپ ها دارای جعبه دنده پنج سرعته اتوماتیک هستند. قیمت تویوتا فوررانر ۲۰۲۲ از ۳۷,۳۰۵ دلار (بعلاوه ۱۲۱۵ دلار هزینه ی حمل تا مقصد) برای تیپ پایه ی SR5 شروع می شود. تیپ جدید TRD اسپرت ۴۰,۱۵۰ دلار قیمت دارد. TRD Pro بعنوان گران ترین تیپ، با قیمت ۵۲,۱۲۰ دلار به فروش می رسد.

تویوتا فوررانر,مدل ۲۰۲۲ شاسی‌بلند تویوتا فوررانر
تویوتا فوررانر,مدل ۲۰۲۲ شاسی‌بلند تویوتا فوررانر

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =
google-site-verification=xOfEnyPTVTx7UpgdVdsxzyeQcK5tvKmOeCBIf_Obr0I content="VXPwiFkdgriLaROjOxmc-H-zlGjIGexakKFUiyN1jDc" />