آخرین اخبار

حق پخش لیگ قهرمانان هنوز خریداری نشده / دیدارهای استقلال پخش تلویزیونی می‌شود؟

پایگاه خبری استاد الدوحه قطر به نقل از پیر کاخیا، رئیس سابق شرکت ورد گروپ در خصوص پخش مسابقات لیگ قهرمانان آسیا نوشته است: توافق جهت پخش مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در خاورمیانه به‌شکل مستقیم از طریق کنفدراسیون صورت می‌گیرد و دیگر ارتباطی به شرکت سابق نخواهد داشت چرا که قرارداد قبلی در سال 2020 به پایان رسید. بازی‌های لیگ قهرمانان در عربستان به‌صورت داخلی پخش خواهد شد و فعلاً پخش ماهواره‌ای برای سایر کشورها انجام نمی‌شود، چرا که هیچ شبکه‌ای حق پخش خارج از مرزهای سعودی را خریداری نکرده است.

 تسنیم: پخش مسابقات لیگ قهرمانان آسیا باید مستقیماً از طریق امضای قرارداد و توافق با کنفدراسیون فوتبال آسیا صورت پذیرد که این اتفاق هنوز رقم نخورده است.

پایگاه خبری استاد الدوحه قطر به نقل از پیر کاخیا، رئیس سابق شرکت ورد گروپ در خصوص پخش مسابقات لیگ قهرمانان آسیا نوشته است: توافق جهت پخش مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در خاورمیانه به‌شکل مستقیم از طریق کنفدراسیون صورت می‌گیرد و دیگر ارتباطی به شرکت سابق نخواهد داشت چرا که قرارداد قبلی در سال 2020 به پایان رسید.

وی در خصوص پخش بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا که از هفته آتی آغاز می‌شود گفت: توافق با AFC به‌صورت مستقیم صورت می‌گیرد و از طریق کمیته مالی کنفدراسیون فوتبال آسیا، خصوصاً در مورد بازی‌های منطقه خاورمیانه انجام خواهد شد. بازی‌های لیگ قهرمانان در عربستان به‌صورت داخلی پخش خواهد شد و فعلاً پخش ماهواره‌ای برای سایر کشورها انجام نمی‌شود، چرا که هیچ شبکه‌ای حق پخش خارج از مرزهای سعودی را خریداری نکرده است.

کاخیا اضافه کرد: پخش ماهواره امکان‌پذیر نخواهد بود، مگر اینکه شبکه بین اسپورت هزینه لازم را پرداخت کند و تا الآن حق پخش تنها مخصوص شرکتی است که از جانب وزارت ورزش عربستان آن را برای پخش داخلی خریداری کرده است و اجازه پخش ماهواره‌ای نخواهد داشت.

به گزارش تسنیم؛ علاوه بر تیم فولاد که امشب در دیدار پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا به مصاف العین امارات می‌رود و در صورت صعود باید دیدارهای خود را به‌میزبانی سعودی‌ها برگزار کند، استقلال نیز در گروه C حضور دارد، به این ترتیب هنوز مشخص نیست که دیدارهای استقلال پخش زنده تلویزیونی خواهد داشت یا خیر.

بیشتر بخوانید

لینک کوتاه کپی لینک
کد خبر 99374

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =