تزریق اعتبار 150 میلیارد تومانی به راه آهن میانه- تبریز

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی از تزریق اعتبار 150 میلیارد تومانی به پروژه راه آهن میانه- تبریز در اسفندماه 99 خبر داد و گفت: با توجه به رصد مستمر این پروژه از سوی دکتر نوبخت امیدواریم بزودی به سرانجام برسد.

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، داود بهبودی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به پیگیری‌های مداوم پروژه از سوی مسوولان استان و نمایندگان، ایستگاه خاوران در موعد مقرر وعده داده شده به اتمام خواهد رسید.

وی افزود: عرشه‌گذاری پل باسمنج هم به میزان 70 درصد پیشرفت داشته و تا یک ماه آینده می‌تواند به اتمام برسد؛ مباحث مربوط به ریل‌گذاری هم با جدیت پیگیری می‌شود.

بهبودی در عین حال خاطرنشان کرد: با توجه به اهمیت راه آهن میانه-تبریز دولت تاکید دارد این پروژه به عنوان پروژه‌ اولویت‌دار تا پایان دولت به اتمام و بهره‌برداری برسد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی تصریح کرد: با پیگیری های صورت گرفته، در اسفند ماه 99 نیز مجددا بیش از 150 میلیارد تومان به این پروژه تزریق اعتبار صورت گرفت و با توجه به رصد مستمر این پروژه از سوی رئیس محترم سازمان برنامه و بودجه کشور، امیدواریم به زودی به سرانجام برسد.

انتهای پیام/60026

کد خبر 99273

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =