آخرین اخبار

جودو قهرمانی آسیا| حذف هر ۳ نماینده ایران در دور نخست/ پایان تلخ و بدون مدال ایران پس از تعلیق

در ادامه مسابقات جودو قهرمانی آسیا، هر سه نماینده جودو ایران با شکست در دور نخست از دور رقابت‌ها کنار رفتند تا پرونده نمایندگان ایران بدون کسب مدال در اولین رویداد پس از تعلیق بسته شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، رقابت‌های جودو قهرمانی آسیا و اقیانوسیه که از روز سه‌شنبه با حضور 195 جودوکار از 30 کشور به میزبانی قرقیزستان و در شهر بیشکک آغاز شده است، امروز (پنجشنبه) با حذف سه نماینده دیگر جودو ایران ادامه پیدا کرد تا تیم جودو ایران با دست خالی نخستین رویداد خود پس از پشت سر گذاشتن دوران تعلیق را به پایان برساند.

امروز پنجشنبه 19 فروردین ماه مبارزات اوزان 78- و 78+ کیلوگرم زنان، 90-، 100- و 100+ کیلوگرم مردان برگزار شده که هر سه نماینده ایران همان دور نخست مقابل رقبای خود مغلوب شدند و از دور مسابقات کنار رفتند.

در وزن 90- کیلوگرم، قاسم باغچقی در اولین دیدار برابر «بو هبلیگه» از چین باخت و از دور مسابقات کنار رفت.

علی پرهیزگار در وزن 100- کیلوگرم در دیدار با «سریکبایف» از قزاقستان نتیجه را واگذار کرد و حذف شد.

سعید کرجی هم در وزن 100+ کیلوگرم در پیکار با «کیم مین جونگ» از کره جنوبی بعد از چهار دقیقه مبارزه با امتیاز وازاری باخت و کنار رفت.

روز گذشته نیز محمد محمدی بریمانلو در وزن 73- کیلوگرم با شکست در دیدار رده‌بندی به مقام پنجمی رسید و امین کامیابی در وزن 81- کیلوگرم در دور دوم با شکست مقابل سعید ملایی از رقابت‌ها کنار رفت.


انتهای پیام/

کد خبر 98944

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =