آخرین اخبار

آتش سوزی گسترده مغازه تعویض روغنی در شهر اقبالیه قدیر موسی خانی رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین گفت: ساعت 21:17 دقیقه چهارشنبه در...

آتش سوزی گسترده مغازه تعویض روغنی در شهر اقبالیهآتش سوزی مغازه تعویض روغن خودرو واقع در شهر اقبالیه، شب گذشته با حضور آتش نشانان قزوین و اقبالیه مهار و خاموش شد.

قدیر موسی خانی رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین گفت: ساعت 21:17 دقیقه چهارشنبه در تماس با ستاد فرماندهی آتش‌نشانی قزوین از وقوع حریق در مغازه تعویض روغنی در کمربندی شهر اقبالیه خبر داده شد که نسبت به اعزام آتش نشانی شهر قبالیه اقدام شد که با حضور این آتش نشانان و اعلام وسعت حریق و نیاز به نیروی کمکی بلافاصله  سه اکیپ از ایستگاههای 1،3 و 8 آتش نشانی قزوین  به همراه افسر کشیک سازمان در محل حاضر شدند.

موسی خانی افزود: حریق از مغازه تعویض روغنی آغاز و با توجه به حجم بالای مواد اشتعال زا در مغازه ،شعله ها به طبقات مسکونی بالا رسیده و در حال سرایت به شعبه بانک مجاور و مغازه های اطراف بود که نسبت به اطفای حریق و جلوگیری از بروز خسارت بیشتر اقدام شد.

وی از شهروندان خواست که ضمن رعایت موارد ایمنی در صورت بروز هر گونه آتش سوزی و حادثه ای، در اطراف صحنه حوادث تجمع نکنند، چرا که ازدحام جمعیت در اطراف محل حوادث همواره موجب کندی روند عملیات می شود و عملکرد و عملیات آتش نشانان را مورد تاثیر خود قرار داده و از طرفی احتمال حوادث ثانویه، انفجارات و خسارات جانی غیر قابل جبران وجود دارد.

کد خبر 98904

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =