آخرین اخبار

بر اساس اطلاعات اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی با توجه به بررسی نقشه های پیش یابی و تصاویر ماهواره هواشناسی روند افزایش دما در خراسان رضوی ادامه دارد.

به گزارش خبرگزاری شبستان از مشهد، بر اساس اطلاعات اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی با توجه به بررسی نقشه های پیش یابی و تصاویر ماهواره هواشناسی امروز، در نواحی شمالی و غربی استان گاهی افزایش ابر و در ارتفاعات با احتمال بارش پراکنده پیش بینی می شود اما بطور کلی تا روزهای پایانی هفته ضمن افزایش دما، جوی نسبتا پایدار در سطح استان حاکم است که پدیده غالب وزش باد گاهی افزایش موقتی ابر خواهد بود.

طی ۲۴ ساعت گذشته ریوش با کمینه دمای ۱- درجه سانتیگراد سردترین و مه ولات با بیشینه دمای ۲۳ درجه سانتیگراد گرم‎ترین شهرهای استان خراسان رضوی بوده‌اند، در این مدت کمینه و بیشینه دمای هوای شهر مشهد به ترتیب ۷ و ۱۸ درجه سانتیگراد بوده است.

همچنین آسمان امروز سه شنبه شهرستان مشهد، صاف تا کمی ابری با مه صبحگاهی بعدازظهر وزش باد پیش بینی می شود، دمای هوای امروز مشهد در سردترین زمان ۶درجه سانتیگراد که در گرمترین زمان به ۲۳ درجه سانتیگراد افزایش خواهد یافت.

پایان پیام/483
کد خبر 98448

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =