پای سایت شرط‌بندی به ترکیب استقلال و پرسپولیس باز شد؟

کارگروه‌ ویژه برای برخورد با لو رفتن ترکیب استقلال و پرسپولیس پیش از بازی های این دو تیم ایجاد شده است.

خبرورزشی - ظرف این یکی دو سال که فضای مجازی با جدیت و قدرت بیشتری نسبت به همه سالهای پیش از آن (که محیط هایی مانند اینستاگرام یا تلگرام وجود نداشت) درباره ترکیب های احتمالی تیم های استقلال و پرسپولیس گمانه‌زنی می کنند. با این تفاوت که اگر در سالهای گذشته از هر ۱۰ بار گمانه زنی یکی دو بار ترکیب تیم ها درست و دقیق از آب درمی آمد اما در این مدت از هر ۱۰ مورد تنها یک یا حداکثر دو بار ترکیب احتمالی تیم ها اشتباه نوشته و لو می روند. از نکات غیر معمول دیگر در این ارتباط سیستم و روش بازی تیمهاست. اینکه بطور مثال کادر فنی تیم استقلال پس از ۱۳ بازی با دفاع ۴ نفره یکباره تصمیم می گیرد بازی چهاردهم را با دفاع ۳ نفره برگزار کند ولی این خبر با اسامی بازیکنان اصلی در قالب دفاع ۳ نفره دقیق و درست در رسانه های مجازی منتشر می شود از عجایب این دوره و زمانه است. به ویژه در این یک سال که به دلیل کرونا همه تمرینات تیم ها پشت درهای بسته برگزار می شود ظهور این پدیده باعث نگرانی کادر مدیریتی و فنی هر دو تیم شده است.

برخی از نزدیکان به هر دو باشگاه حتی بر این باورند که برخی افراد نزدیک به این دو تیم بابت لو دادن ترکیب و سیستم استقلال و پرسپولیس برای دیدارهای پیش رو از این صفحات و کانال ها پول می گیرند. علاوه بر این تعدادی دیگر از نزدیکان به این دو تیم معتقدند ورود برخی سایتهای شرطبندی نیز در این ارتباط موجب شده تا برخی از افراد درون و یا کنار تیم ها به این شکل وسوسه شده و با دریافت مبالغی ترکیب دقیق و سیستم آنها را لو بدهند. در همین باره حتی شنیدیم جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با انتقاد از این موضوع از کادر فنی خود خواسته اند در این باره با حساسیت بیشتری به این موضوع ورود کرده و مراقب این مسأله باشند.

شنیده ها از نزدیکان به این دو باشگاه حاکی از آن است که گروهی از سوی مدیریت دو باشگاه مأمور شده‌اند تا در این باره تحقیق کرده و با زیر نظر گرفتن تک تک افرادی که با تیم در ارتباط هستند این موضوع را به دقت بررسی کرده و آنهایی که مشکوک به لو دادن فهرست نهایی دو تیم هستند را به باشگاه معرفی کنند تا با شدیدترین جرایم روبرو شوند.

 
کد خبر 97888

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =