آغاز فاز جدید جنگ رسانه‌ای مدیران قرمز و آبی!

اظهارات حجت نظری عضو هیئت مدیره استقلال، با واکنش ابراهیم شکوری همراه شد تا دوباره جنگ رسانه‌ای بین مدیران دو باشگاه بالا بگیرد.

ورزش سه: اظهارات حجت نظری عضو هیئت مدیره استقلال، با واکنش ابراهیم شکوری همراه شد تا دوباره جنگ رسانه‌ای بین مدیران دو باشگاه بالا بگیرد.

چند ماه پس از این‌که مدیران پرسپولیس و استقلال یک رویارویی رسانه ای را تجربه کردند، حالا به نظر می‌رسد جرقه ماجرای جدید با صحبت های حجت نظری زده شده است. عضو هیئت مدیره استقلال روز شنبه در صحبت هایی صریح و بی پرده، گفت هیچ شکی ندارد که «پرسپولیس به صورت ویژه مورد حمایت» قرار می‌گیرد.

او همچنین در تبیین این نظرش، به موضوع اجاره ورزشگاه کاظمی به پرسپولیس و امام رضا به استقلال اشاره کرد و توضیح داد: «ما هیچ چیز اضافه ای هم نمی خواهیم بالاخره همه می پذیرند که باشگاه استقلال تغییر نام یافته باشگاه تاج است و تاج هم همه امکاناتش در شهر تهران مشخص است که کجا هستند، همه آن دارایی ها را به استقلال بدهند و ریالی و سر سوزنی هم به استقلال کمک نکنند.»

حالا ابراهیم شکوری در توییت به این قسمت از صحبت های نظری گریزی زده و گفته: «نام بزرگ پرسپولیس، در طول تاریخ تغییر نام هم نیافته است، امکانات پرسپولیس در طول تاریخ چه بوده است؟» احتمالا منظور معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس نیز امکانات این باشگاه در گذشته بوده و به نوعی قصد داشته که سرخ ها را نیز باشگاهی دارای امکانات مشخص، معرفی کند.

آغاز فاز جدید جنگ رسانه‌ای مدیران قرمز و آبی!

حجت نظری در ادامه صحبت هایش درباره عضو جدید هیئت مدیره پرسپولیس یعنی مجید صدری و وزیر ارتباطات آذری جهرمی نیز گفت: «به راحتی در یک مرحله 30 میلیارد تومان کمک به پرسپولیس شد از طرف همراه اول و این باشگاه توانست خیلی راحت تر از استقلال پنجره نقل و انتقالات را باز کند. وقتی این کمک توسط یک مجموعه ای که بالاخره وزیرش می آید و علیه استقلال کری می خواند صورت می گیرد، همه این ها به این شائبه ها به نظر من قوت می دهد.»

ابراهیم شکوری نیز همچنین نوشت: «ما شهروندان تهرانی در 4 سال گذشته به اندازه کافی از حساب و کتابهای شما در پست سازمانیتان مستفیض شده‌ایم. ای کاش قیمت حرف مهمل را نیز می‌شد با اعداد و ارقام تعیین و مشخص کرد.»

کد خبر 96513

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =