طارمی؛ به جای گریه به این عکس نگاه کن | این بار نوبت توست

مهدی طارمی اگرچه در بازی رفت برابر چلسی محروم است اما او می تواند در بازی برگشت برابر چلسی درخشش برابر یوونتوس را تکرار کند.

به گزارش همشهری آنلاین امروز قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا انجام شد که طی آن حریف پورتو مشخص شد. مهدی طارمی و یارانش باید در این مرحله به مصاف چلسی انگلیس بروند. جایی که توخل آلمانی مدعی شده بود هیچ تیمی در این مرحله دوست ندارد به مصاف تیم او برود. دیدار پورتو و چلسی دومین تقابل یک مهاجم ایرانی با این تیم بندنی خواهد بود.

در حافظه فوتبالدوستان قدیمی‌تر ایرانی، بازی هرتابرلین آلمان و چلسی و دو گلی که علی دایی به اد دی گوی هلندی زد نقش بسته است. علی دایی دو دهه قبل برابر چلسی موفق شد دو گل زیبا به ثمر برساند که عکس زیر صحنه گل دوم او بعد از توپ ربایی زیبا از مارسل دسایی مدافع نامدار آن زمان تیم ملی فرانسه و چلسی است.

طارمی؛ به جای گریه به این عکس نگاه کن | این بار نوبت توست

باید دید این بار مهدی طارمی می تواند خاطرات علی دایی را زنده کند یا نه.

او چند هفته قبل موفق شد دروازه یوونتوس را باز کند. کاری که قبلا مهدوی کیا موفق به انجام آن شده بود. البته طارمی در بازی رفت برابر چلسی غایب است و تنها می تواند در بازی برگشت به میدان برود. بازیکنی که در بازی برابر یوونتوس بیشتر از پنالتی ای که گرفت، اخراج و اشکهای بعد از بازی اش در خاطره ها ماند این فرصت را دارد تا در برابر یکی دیگر از غول های فوتبال اروپا بدرخشد.

کد خبر 95340

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =