دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران از تداوم طرح «جمع‌آوری معتادان متجاهر» در ایام نوروز سال ۱۴۰۰ خبر داد.

خبرگزاری ایسنا: دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران از تداوم طرح «جمع‌آوری معتادان متجاهر» در ایام نوروز سال ۱۴۰۰ خبر داد.

مصطفی هادیزاده با بیان اینکه در حال حاضر ۱۴ هزار مددجو در مراکز ماده ۱۶ نگهداری و درمان می‌شوند، اظهار کرد: برای ایام نوروز ظرفیت ۲۰۰۰ نفره‌ای پیش‌بینی شده است که پلیس در سطح استان نسبت به جمع‌آوری معتادان متجاهر اقدام کند و هماهنگی‌های آن در حال انجام است.

وی ادامه داد: پلیس به طور مستمر از این هفته نسبت به جمع‌آوری معتادان متجاهر اقدام می‌کند.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران در ادامه درباره وضعیت مراکز نگهداری معتادان متجاهر ویژه زنان نیز توضیحاتی ارائه کرد و گفت: کمبود ظرفیت ویژه معتادان زن در مراکز نگهداری همچنان در سطح استان وجود دارد اما تلاش ما بر این بوده افرادی که دارای شرایط بسیار حادی هستند در مراکز نگهداری شوند.

هادیزاده در ادامه باتوجه به ویروس جهش یافته، درباره نحوه رعایت پروتکل‌های بهداشتی نیز بیان کرد: پروتکل‌های بهداشتی را با دقت بیشتر (رعایت قرنطینه ۱۴ روزه و دیگر موارد بهداشتی) اجرا می‌کنیم.

کد خبر 95294

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =