۲۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰
جاده خلخال - پونل مسدود است

گروه استان‌ها- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: به دلیل ناکافی بودن و ایمنی نبودن محور تا اطلاع ثانوی جاده خلخال - پونل مسدود است.

کلیم‌الله وثوقی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در  اردبیل  اظهار داشت: به دلیل ناکافی بودن و ایمنی نبودن محور، تا اطلاع ثانوی جاده خلخال - پونل مسدود است.

وی با اشاره به این که محور خلخال به پونل با تصمیم مرکز مدیریت راه‌های کشور و راهداری‌ استان‌های گیلان و اردبیل تا اطلاع ثانوی مسدود است، بیان کرد: این مسدودیت از هر دو سمت استان‌های اردبیل و گیلان بوده و هموطنان برای تردد به استان گیلان و مرکز کشور از مسیر خلخال - اسالم و خلخال - سرچم تردد کنند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: این تصمیم با هدف حفظ جان مسافران در محور خلخال - پونل و خلخال - اسالم این انسداد ثبت شده است.

وثوقی با بیان این که 80 اکیپ راهداری در ایام عید نوروز در محورهای مواصلاتی استان مستقر شده است، ادامه داد: نظارت و کنترل ویژه‌ای در این حوزه انجام یافته است که در این زمینه اکیپ‌های راهداری 15 فروردین تا سال 1400 مستقر هستند.

وی اظهار کرد: با هدف صیانت و حفاظت از حریم راه‌ها از موضوعات دیگر در این زمینه است و استفاده از 50 درصد ظرفیت ناوگان‌های مسافربری و اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در پایانه‌ها و اتوبوس‌ها نظارت ویژه در دستور کار است.

انتهای پیام/142/ح

کد خبر 95017

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =