دختر بچه ای که همه چیز را می خورد، حتی تخت و لباس هایش را!

مادری بریتانیایی نگرانی خود را نسبت به بیماری عجیبی که دخترش از آن رنج می‌برد ابراز کرد.

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان،  جی باتلر ۱۰ ساله از اختلال پرخوری رنج می‌برد، این یک بیماری نادر است که باعث می‌شود بیماران بخواهند مواد غیر غذایی و غیرقابل خوردن را بخورند، موادی که سلامتی آن‌ها را تهدید می‌کند و آن‌ها را در معرض بیماری‌های جدی قرار می‌دهد.

این بیماری جی با خوردن دستمال کاغذی شروع شد، چیزی که مادرش، نائومی ۴۰ ساله فکر نمی‌کرد خیلی نگران کننده باشد، زیرا کودکان تمایل دارند چیزهای زیادی را در دهان خود بگذارند، اما او متوجه شد که موضوع خطرناک‌تر از چیزی است که او فکر می کرد وقتی دخترش به هفت سالگی رسید، و شروع به جویدن لباس، گیاهان پلاستیکی و نوارهای لاستیکی کرد، مادر متوجه غیر عادی بودن رفتار فرزندش شد.

ذختر بچه اب با بیماری نادر خوردن مواد غیر غذایی

نائومی می‌گوید: "بزرگترین نگرانی من این است که او روزی مسموم شود. من جنس همه ژاکت‌های او را به ۱۰۰ درصد پنبه تغییر دادم، زیرا نگران مواد شیمیایی موجود در پارچه هستم و حداقل می‌دانم که پنبه طی شش ماه تجزیه می‌شود. " وی افزود: "او لاستیک، پاک کن، نوارهای الاستیک و تکه‌های چوب کنار تختش را نیز می‌خورد. "

ذختر بچه اب با بیماری نادر خوردن مواد غیر غذایی

نائومی می‌گوید که او برای تشویق والدینی که گمان می‌کنند فرزندانشان ممکن است مواد غیرقابل خوردن بخورند، در مورد پرونده دخترش صحبت می‌کند تا با آن‌ها در مورد این موضوع گفتگو کنند و از این طریق از هر منبع احتمالی اطلاعاتی را کسب کنند.

انتهای پیام/

کد خبر 94884

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =