هشدار به مجیدی/ فکری از همین بازی گرفتار شد!

اولین مساوی استقلال در فصل جاری مقابل همین پیکان بود و آن بازی زمینه ساز به راه افتادن اولین موج انتقاد از سبک تاکتیکی محمود فکری شد.

خبرورزشی - برای استقلال فصل جدید پیکارهای جام حذفی از جدال مقابل پیکان آغاز خواهد شد. تیمی که در این فصل از رقابت‌های لیگ برتر با هدایت مهدی تارتار اگرچه فراز و نشیب بسیار زیادی دارد ولی گاهی اوقات برای حریفان خود دردسرهای فراوانی ایجاد کرده است.

اتفاقاً اولین مساوی استقلال در فصل جاری نیز مقابل همین پیکان بود و آن بازی زمینه ساز به راه افتادن اولین موج انتقاد از سبک تاکتیکی محمود فکری شد. انتقاداتی که بخش زیادی از آنها کاملاً هم درست بود ولی سرمربی وقت استقلال اغلب نقدها را بر نتابید.

استقلال در جدال نیم فصل اول مقابل پیکان به‌معنای واقعی کلمه در خلق موقعیت ضعیف عمل کرد و نتوانست از دفاع چندلایه حریف عبور کند. مشکلی که بلافاصله مورد توجه کارشناسان و هواداران قرار گرفته و پیرامون آن در فضای مجازی و رسانه‌ای به محمود فکری هشدار داده شد ولی اصلاً مورد پذیرش سرمربی وقت آبی‌پوشان پایتخت قرار نگرفت.

به احتمال زیاد پیکان در جام حذفی نیز ابتدا به فکر مستحکم کردن لایه‌های دفاعی خود بوده و پس از آن به صرافت تهدید دروازه استقلال از طریق ضدحملات خواهد افتاد بنابراین فرهاد مجیدی و دستیارانش از همین حالا باید برای این تاکتیک حریف، تدبیری کارآمد اتخاذ کنند.

 
کد خبر 92837

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =