آخرین اخبار

۱۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۶
۲چمدان هسته‌ایِ مراسم اسکار

اسکار امسال اگرچه تحت‌تأثیر شیوع کرونا با 2‌ماه تأخیر برگزار می‌شود اما یکی از جذابیت‌های آن شامل رازداری 2نفر به‌عنوان تنها آگاهان از برنده‌های این دوره از مراسم همچنان سر جای خود باقی است.

همشهری: اسکار امسال اگرچه تحت‌تأثیر شیوع کرونا با 2‌ماه تأخیر برگزار می‌شود اما یکی از جذابیت‌های آن شامل رازداری 2نفر به‌عنوان تنها آگاهان از برنده‌های این دوره از مراسم همچنان سر جای خود باقی است.

ماجرا از این قرار است که تا شب اعلام نتایج فقط 2نفر از اسامی برنده‌ها آگاه هستند. در شب برگزاری مراسم اسکار، به‌احتمال فراوان روساس و اولتمانس با 2خودروی جداگانه و از مسیری متفاوت که احتمال گیرافتادن در ترافیک سنگین خیابان‌های لس‌آنجلس را کمتر می‌کند، به کداک تیاترهالیوود منتقل می‌شوند.

۲چمدان هسته‌ای مراسم اسکار

نیروهای امنیتی این 2نفر را تا پیش از ورود به سالن همراهی می‌کنند. آنها همراه خود 2کیف دستی دارند که پاکت‌های جادویی درون این 2کیف است. 2کیف‌دستی که دست‌کمی از چمدان‌های هسته‌ای رهبران کشورهای صاحب بمب‌های هسته‌ای ندارند و رمز آنها را فقط این 2نفر می‌دانند.

جالب اینکه درحالی‌که مهم‌ترین اطلاعات محرمانه کشورهای گوناگون توسط هکرها لو می‌رود اما هکرها و جاسوس‌های هنری به‌دلیل غیررایانه‌ای بودن رأی‌گیری این مراسم، طی 74سال گذشته هرگز نتوانسته‌اند به نتایج این مراسم ناخنک بزنند.

به‌گزارش دیلی‌میل، احتمال اینکه مراسم اسکار۲۰۲۱ به‌صورت مجازی برگزار شود نیز وجود دارد. کری بروک، رئیس شبکه ای‌بی‌سی که طبق روال هرساله مسئول پخش تلویزیونی مراسم اسکار است، هنوز هیچ خبری در مورد شکل برگزاری این دوره از جوایز اسکار نداده است؛ اما به‌احتمال زیاد مهم‌ترین رویداد سینمایی جهان 25آوریل مصادف با پنجم اردیبهشت سال1400 برگزار می‌شود.

کد خبر 92360

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =