بازگشایی همه فروشگاه‌های اپل در ایالات متحده پس از ۱ سال

برند اپل، برای اولین بار از مارس سال گذشته (اسفندماه) بازگشایی شده است. شرکت اپل فروشگاه‌های خرده فروشی خود را در ایالات متحده در اواسط مارس ۲۰۲۰ به علت شیوع کرونا و خطر ابتلای کارمندان و مشتریان بست، برنامه اولیه این بود که دو هفته بعد، فروشگاه‌ها بازگشایی شوند، اما این اتفاق رخ نداد.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

برند اپل، برای اولین بار از مارس سال گذشته (اسفندماه) بازگشایی  شده است. شرکت اپل فروشگاه‌های خرده فروشی خود را در ایالات متحده در اواسط مارس ۲۰۲۰ به علت شیوع کرونا و خطر ابتلای کارمندان و مشتریان بست، برنامه اولیه این بود که دو هفته بعد، فروشگاه‌ها بازگشایی شوند، اما این اتفاق رخ نداد.

به گزارش سرویس آی تی و بیاوری انتخاب، تقریباً یک سال طول کشید تا تمام فروشگاه‌های اپل در ایالات متحده دوباره بازگشایی شوند. اکنون تمام ۲۷۰ فروشگاه اپل در ایالات متحده با برخی تغییر ظرفیت‌ها باز هستند.

برخی شعب، خرید درون فروشگاهی را مجاز می‌دانند، برخی دیگر همچنان به عنوان ویترین فروشگاه Express عمل می‌کنند، اما باز هستند. البته اپل همچنان اقدامات احتیاطی کرونا  را اجرا می‌کند،   این بدان معنی است که خریداران  باید ماسک بزنند و تعداد فروشندگان نیز محدود است.

  این طرح قرار بود یک هفته پیش اجرایی شود، اما هوای شدید زمستانی که به تگزاس هجوم آورد، این طرح را به تأخیر انداخت.

در مورد سایر نقاط جهان، فروشگاه‌های اپل در مکزیک امروز افتتاح می‌شوند. در انگلیس فروشگاه‌ها به جز خدمات Genius Bar (فقط با قرار ملاقات) بسته هستند. در فرانسه نیز  برخی از فروشگاه‌ها به طور موقت همچنان بسته هستند.

لینک کوتاه کپی لینک
کد خبر 91596

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =