آخرین اخبار

نماینده مجلس: سفر احمدی نژاد به سی سخت چه دردی از مردم دوا می‌کند؟

محمود احمدی‌نژاد صبح امروز- دوشنبه 11 اسفندماه - برای بازدید از مناطق زلزله‌زده سی‌سخت به این شهر در استان کهگیلویه و بویر احمد سفر کرد.

آفتاب‌نیوز :

ئیس دولت نهم و دهم جمهوری اسلامی ایران در حالی به این شهرستان سفر کرده‌ که موج چهارم کرونا در بیشتر استان‌ها از جمله استان کهگیلویه و بویراحمد آغاز شده و اغلب شهرستان‌های کشور درگیر کرونای انگلیسی هستند.

از سوی دیگر ازدحام مردمی که گرفتار مشکلات زیادی هستند می‌تواند موجب همه‌گیری دوباره این ویروس و تبدیل وضعیت این شهرستان به قرمز شود. مردمی که در این روزهای سرد و برفی با بی‌خانمانی ناشی از زلزله اخیر دست و پنجه نرم می‌کنند حال باید به خاطر سفرهای غیر ضرروی برخی از مسئولان وقت و سابق مصیبت‌ کرونای انگلیسی را نیز تجربه کنند.

برخی از نمایندگان سابق مجلس از جمله ستار هدایت‌خواه هم در نشست مجازی ستاد امر به معروف و نهی از منکر کهگیلویه و بویراحمد در خصوص سفر ” احمدی نژاد” به شهر سی سخت واکنش نشان داد.

این نماینده ادوار هفتم و هشتم مجلس در واکنش به سفر احمدی‌نژاد به «سی سخت»به یک رسانه محلی گفت: «فکر نمی‌کنم احمدی نژاد، امکانات و اختیارات دولتی و حاکمیتی داشته باشد. اگر امکانات مردمی در اختیار دارد که به کمک مردم سی سخت بیاید خوب است، اما اگر غیر از این باشد ، سفر او به سی سخت دردی از مردم این شهر دوا نخواهد کرد.»

برخی از شهروندان سی سخت هم سفر احمدی‌نژاد را مانند سفرهای دیگر او نمایشی دانسته و علت آن را نزدیکی به زمان انتخابات اعلام کردند.

کد خبر 91209

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =