آخرین اخبار

وضعیت آب و هوا، امروز ۹ اسفند ۹۹ / روند افزایشی دمای هوا تا ٣ روز آینده

کارشناس سازمان هواشناسی گفت: در ۲۴ ساعت آینده برای بیشتر مناطق کشور جوی آرام و آسمانی صاف و آفتابی پیش‌بینی می‌شود و روند افزایشی دما تا اواسط هفته ادامه خواهد داشت.

 

ایرنا: کارشناس سازمان هواشناسی گفت: در ۲۴ ساعت آینده برای بیشتر مناطق کشور جوی آرام و آسمانی صاف و آفتابی پیش‌بینی می‌شود و روند افزایشی دما تا اواسط هفته ادامه خواهد داشت.

«امین‌حسین نقشینه» امروز (شنبه) درباره وضعیت آب و هوایی کشور گفت: امروز و فردا در مناطقی از زاگرس مرکزی بارش پراکنده برف و باران رخ خواهد داد و فردا در آسمان ایلام، خوزستان و لرستان بارش پراکنده ادامه خواهد داشت.

وی افزود: از روز دوشنبه در گیلان، اردبیل، لرستان، مرکزی، یزد و شمال استان‌های کرمان و فارس بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود.

نقشینه بیان‌داشت: روز سه‌شنبه با عبور جریان‌های بارش‌زا از کشور از مرزهای غربی بارش در شمال غرب، غرب، سواحل دریای خزر، دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی، مرکز و شمال شرق کشور آغاز و روز چهارشنبه بارش‌ها به صورت خفیف در همین مناطق ادامه خواهد داشت.

وی ادامه‌داد: برای پایتخت هم در سه روز آینده آسمان صاف و آفتابی و روز سه‌شنبه بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود، ضمن اینکه فردا تهران غبار صبحگاهی دارد.

لینک کوتاه کپی لینک
کد خبر 90404

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =