کشف بیش از ۴۷ میلیارد ریال کالای قاچاق در استان مرکزی

اراک- فرمانده انتظامی استان مرکزی از کشف ۴۷ میلیارد و ۱۵۷ میلیون ریال انواع کالای قاچاق در طرح عملیاتی سه روزه پلیس در استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، حسن مفخمی شهرستانی اظهار کرد: در برنامه ریزی جامع و نظام مند پلیس استان در برخورد با قاچاقچیان کالا، در ارزیابی کارشناسی انجام شده از سوی پلیس امنیت اقتصادی استان، طرح عملیاتی مبارزه با قاچاق کالا با بهره گیری از توان عملیاتی پلیس به مدت سه روز در استان اجرایی شد.

وی گفت: در این طرح عملیاتی سه روزه، تعداد ۱۵ نفر قاچاقچی کالا دستگیر و تعداد سه انبار کالای قاچاق شناسایی و ۱۲ دستگاه وسیله نقلیه حامل بار قاچاق نیز توقیف شدند.

فرمانده انتظامی استان مرکزی افزود: در این طرح ۱۱ تن و ۱۸۰ کیلوگرم پارچه با همکاری تنگاتنگ پلیس امنیت اقتصادی استان قزوین، ۹۳ دستگاه لوازم برقی خانگی، ۸۴ دستگاه استخراج ارز دیجیتال، ۱۵ تن چوب و دیگر کالاهای قاچاق کشف و تعداد ۱۴ پرونده نیز تشکیل و برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی ارسال شد.

مفخمی شهرستانی بخش مهمی از دستاوردهای عملیاتی پلیس در بخش‌های مختلف مأموریتی پلیس را در سایه مشارکت و همراهی خوب شهروندان عنوان و خاطر نشان کرد: تلفن ۱۱۰ در کلیه ساعات شبانه روز آماده دریافت گزارش‌های مردمی در خصوص مأموریت‌های مرتبط با نظم و امنیت اجتماعی است.

کد خبر 90184

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =