آماده‌باش پلیس از ۲۰ اسفند تا ۱۹ فروردین ۱۴۰۰

ایلنا نوشت: فرمانده ناجا با بیان اینکه پلیس بیشترین سهم را در پیشگیری از ویروس کرونا داشته است، گفت: پلیس از ۲۰ اسفند تا ۱۹ فرودین آماده باش هستم؛ ما آماده ارائه خدمات به مردم هستیم و باید دید ستاد ملی مقابله با کرونا چه تصمیمی برای عید خواهد گرفت.

 سردار حسین اشتری، فرمانده ناجا صبح امروز (چهارشنبه) در حاشیه مراسم افتتاح پروژه‌های عمرانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در جمع خبرنگاران با اشاره به امروز ۳۷ پروژه فرماندهی انتظامی تهران بزرگ افتتاح شد اظهار داشت: این پروژه با حضور خیرن امنیت ساز و ستاد ناجا امروز مورد بهره لرداری قرار گرفت.

وی ادامه داد: به دلیل ماموریت‌هایی که ناجا دارد باید همواره پیشرفت‌هایی در ساخت و ساز ها داشته باشیم و امیدواریم در سال آینده خلاها را جبران کنیم.

سردار اشتری گفت: پلیس بیشترین سهم را در پیشگیری از ویروس کرونا داشته است.

وی درباره محدودیت‌های تردد در عید گفت: پلیس از ۲۰ اسفند تا ۱۹ فرودین آماده باش هستم؛ ما آماده ارائه خدمات به مردم هستیم و باید دید ستاد ملی مقابله با کرونا چه تصمیمی برای عید خواهد گرفت.

وی اضافه کرد:  ممکن است برخی از استان‌ها به دلیل قرمز و نارنجی محدودیت داشته باشیم؛ امروز در استان‌خوزستان محدودیت‌های بیشتری اعمال شد و نیروهای ما در این استان آماده برای اجرای مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا هستند.

۴۷۲۳۷

کد خبر 90111

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =