آخرین اخبار

بازداشت موبایل قاپ حرفه ای در صحنه دزدی از زن تهرانی در پاسداران

حوادث رکنا : موبایل قاپ جوان در صحنه سرقت از زن جوان دستگیر شد.

سارق جوان که در پاسداران دست به موبایل قاپی می زد در صحنه دزدی از زن جوان دستگیر شد.

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ کارآگاه "سعید مجیدی" بیان داشت : ساعت 7 بعداز ظهر 30 دی ماه گوشی تلفن همراه زن جوانی به ارزش تقریبی 8 میلیون تومان در تقاطع اتوبان امام علی و شهید صیاد شیرازی توسط 2 نفر موتورسوار به شیوه موبایل قاپی به سرقت می رود که با سر و صدای ایجاد شده و دخالت تعدادی از شهروندان یکی از سارقان دستگیر و تحویل پلیس می شود.

دستگیری موبایل قاپ حرفه ای در پاسداران

رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی ابراز داشت : پس از انتقال متهم به کلانتری 102 پاسداران سارق خود را فریبرز معرفی می کند و در تحقیقات فقط به یک فقره سرقت مذکور اعتراف می کند که با هماهنگی های صورت گرفته ، متهم به همراه پرونده تحویل پایگاه چهارم آگاهی می شود.

سرهنگ کارآگاه مجیدی افزود : پس از وصول پرونده ، در تحقیقات تخصصی صورت گرفته ، متهم همچنان در پلیس آگاهی تنها به سرقت از شاکی اعتراف می کند ولی کارآگاهان با تحقیقات پلیسی موفق به کشف سایر سرقت های متهم می شوند.

این مقام پلیسی با اشاره به اینکه با دعوت از مال باختگان 6 تن از شاکیان متهم را سارق گوشی هایشان معرفی کردند، تصریح کرد : بناچار سارق به جرایم ارتکابی معترف و اظهار داشت با همدستی رضا که از دوستانم می باشد برای تامین هزینه های تفریح و زندگی نقشه سرقت به این شیوه را کشیدیم و با موتورسیکلت رضا در محدوده شمال شرق تهران تا کنون موفق به سرقت 10 دستگاه تلفن همراه به شیوه موبایل قاپی شده ایم .

رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی گفت: در نهایت با صدور قرار قانونی از سوی مقام قضائی متهم بازداشت شد و تحقیقات برای شناسایی همدست متواری وی ادامه دارد .

وی در پایان اضافه کرد: شاکیان پرونده برای سیر مراحل قانونی و احقاق حق خویش به دادسرا معرفی شده و سایر اقدامات برای شناسایی خریداران اموال مسروقه و کشف اموال کماکان ادامه دارد. 

کد خبر 89956

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =