آخرین اخبار

لحظات احساسی دیدار یک شیر با ناجی خود + فیلم

فردی که توانسته بود یک شیر را از شکنجه شدن نجات دهد پس از بهبود یافتن شیر به باغ وحش رفت و از برخورد احساسی این حیوان شگفت زده شد.

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، فعالان شبکه‌های اجتماعی ویدئویی از لحظه احساسی نجات یافتن یک شیر از سیرکی که او را شکنجه می‌کردند با ناجی خود را در فضای مجازی دست به دست کردند که بسیار جالب است.

زنی که توانسته بود این شیر را از سیرکی سیار در کلومبیا که او را برای انجام حرکات شکنجه می‌کردند، فراری دهد و به جای شکنجه به او غذا دهد، موجب نجات این حیوان شد. شیر نجات یافته، به باغ وحش «کالی» در این کشور منتقل شد و تحت درمان و تغذیه مناسب قرار گرفت.

ویدئوی نخستین دیدار این زن ناجی با شیر نجات یافته که به وسیله ماموران باغ وحش کالی ضبط شده است، بسیار شگفت انگیز است، زیرا شیر به سرعت او را شناخته و برخوردی مهربانانه با ناجی خود دارد.

شیر که در قفس باغ وحش قرار گرفته است بلافاصله با دیدن این زن به سمت او حرکت می‌کند و دست‌های خود را از میان نرده‌ها رد کرده و او را در آغوش خود می‌گیرد و صورت خود را به ناجی زندگی اش می‌چسباند. فرد ناجی نیز از دیدن احساسات این حیوان متعجب و خشنود می‌شود و به این حیوان محبت می‌کند.

کد خبر 89839

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =