آخرین اخبار

مدیر منطقه هفت شهرداری کرج با اشاره به الحاق محله محمودآباد به این منطقه، از آغاز فعالیت رسمی شهرداری در این محله خبر داد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از البرز، عباس حق محمدلو، مدیر منطقه هفت شهرداری کرج با اشاره به تصویب لایحه الحاق محله محمودآباد به منطقه ۷، گفت: با توجه به نزدیک شدن روزهای پایانی سال نیروهای خدمات شهری در این منطقه مستقرشده تا از هرگونه ساخت‌وساز بی‌رویه و غیراصولی جلوگیری شود.

او با اشاره به فعالیت رسمی شهرداری در این محله، گفت: ساخت‌وسازهای غیرمجاز عامل اصلی نابسامانی این محله است.

مدیر منطقه ۷ شهرداری کرج گفت: با برنامه‌ریزی انجام‌شده و تا حد توان از ساخت‌وسازهای غیرمجاز در این محله جلوگیر خواهیم کرد.

او با اشاره به وضع نابسامان آسفالت، جداول و دیگر مشکلات رفاهی محله محمودآباد، افزود: هدف ما خدمت به شهروندان و رضایت ساکنان این محله است برای تحقق این مهم همه توان خود را به کار می‌گیریم.

محله محمودآباد در شمال منطقه هفت شهرداری کرج در مساحتی معادل ۱۷۴/۴۹ هکتار قرارگرفته و این منطقه خوش آب‌وهوا محل سکونت بیش از ۶ هزار نفر از شهروندان است.

محله محمودآباد با ساخت‌وسازهای غیرمجاز و ساختمان‌هایی که گاهی تا ۱۰ طبقه آن‌هم به‌طور غیرمجاز و غیراصولی افزایش طبقه داشته‌اند مملو از مشکلات رفاهی بوده و فاقد داروخانه، درمانگاه، مدرسه، فضای سبز، جدول‌گذاری، آسفالت و... است.

انتهای پیام/د.خ

کد خبر 89699

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =