آخرین اخبار

ساری-فرمانده انتظامی مازندران از متلاشی شدن ۶۸باند تهیه و توزیع موادمخدر و کشف ۵تُن انواع موادمخدر در سال جاری خبر داد.

  سردار مرتضی میرزایی در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استانداری گفت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان با همکاری دیگر عوامل انتظامی و پلیس‌های تخصصی بیش از ۵ تُن و ۵۰ کیلوگرم انواع موادمخدر را در سطح استان ۱۱ ماه امسال کشف کردند.

او با اشاره به افزایش ۲۳ درصدی کشفیات موادمخدر در سطح استان در این مدت در مقایسه با پارسال افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی ۶۸ باند تهیه وتوزیع موادمخدر متلاشی شدند.

فرمانده انتظامی استان مازندران با بیان اینکه بیش از ۲ هزار و ۲۳۳ طرح مقابله‌ای در حوزه کنترل محورهای مواصلاتی، پاکسازی نقاط آلوده و ارتقای امنیت اجتماعی اجرایی شد گفت: بیش از ۱۰ هزار و ۷۰۰ متهم به تهیه وتوزیع موادمخدر طی این مدت شناسایی و دستگیر شدند.

سردار میرزایی با اشاره به افزایش ۷ درصدی اجرای طرح از کشف ۱۲۴ هزار انواع قرص‌های مخدر خبر داد و افزود: بیش از ۶ هزار خرده فروش موادمخدر نیز شناسایی و دستگیر شدند.

او از توقیف ۵۳۱ دستگاه خودرو و انجام ۱۸۶ عملیات برجسته در راستای کشف موادمخدر در سطح استان خبر داد و گفت: پلیس تا ریشه کنی موادمخدر از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد.

فرمانده انتظامی استان مازندران در پایان گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند./صداوسیما

کد خبر 89694

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =