آخرین اخبار

حلزون دریایی، راننده کامیون را یک شب میلیادر کرد!

راننده کامیون به همراه خانواده اش مشغول صرف غذای دریایی بودند که مرواریدی کمیاب را در غذای خود پیدا کردند.

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، راننده کامیون تایلندی هنگام خرید محصولات دریایی از بازار هرگز تصور نمی‌کرد در حال انجام با ارزش‌ترین خرید زندگی‌اش است. او پس از خرید یک حلزون دریایی از فروشگاه نزدیک خانه‌اش در استان «چونبوری» یک مروارید نارنجی رنگ نادر با ارزش را در درون آن پیدا کرد.

این مرد علاوه بر حلزون، نیم کیلو ماهی تازه، میگو و صدف خریداری کرده و آن‌ها را روی زغال داغ کباب کرد. «مونتهیان جانسوک» ۴۰ ساله به همراه همسرش «واسانا» ۴۴ ساله و پسرشان مشغول خوردن ناهار بودند که پسرش توده‌ای سفت را در زیر دندانش احساس کرد.

هنگامی که پسر جانسوک یک مروارید نارنجی رنگ را از دهانش خارج کرد همه آن‌ها شوکه شدند. این مروارید که اندازه یک سکه بود تقریبا ۷ گرم وزن داشت. آن‌ها در ابتدا تصور می‌کردند این مروارید تخم حلزون دریایی باشد، اما بعدا با شنیدن خبر پیدا شدن مروارید نارنجی رنگ توسط یک ماهیگیر محلی متوجه شدند آنها نیز نادرترین مروارید جهان را پیدا کرده اند.

پیداکردن این مروارید گران‌بها توسط این راننده تایلندی و خانواده‌اش در حالی خبرساز می‌شود که حدود یک هفته پیش نیز پیداشدن یک مروارید نادر ارزشمند توسط یک ماهیگیر اهل این کشور خبرساز شده بود. این ماهیگیر مشغول آماده کردن قایق خود بود که این مروارید را در کنار ساحل پیدا کرد.

کد خبر 88918

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =