آخرین اخبار

حزب‌الله لبنان برای نخستین بار ویدئویی از پایگاه‌ها و مراکز نظامی ارتش رژیم صهیونیستی در داخل شهرهای فلسطین اشغالی را منتشر کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

انتشار ویدئوی سایت‌های نظامی رژیم صهیونیستی در داخل شهرها، بازتاب گسترده‌ای در شبکه‌های اجتماعی داشته است.

فعالان لبنانی این ویدئو را با هشتگ #ما_لم_یواجهه_کیانکم در فضای مجازی دست به دست کرده‌اند.

گروه اطلاع‌رسانی نظامی حزب‌الله لبنان این ویدئوکلیپ را تحت عنوان "ای صهیونیست‌ها، در داخل شهرهای خود اهداف نظامی و امنیتی دارید" منتشر کرده است.

این ویدئو برای اولین بار از سوی حزب‌الله لبنان و ۲۴ ساعت پس از سخنرانی سه‌شنبه سیدحسن نصرالله که در آن به شدت به تهدیدات اخیر ارتش رژیم صهیونیستی پاسخ داد، منتشر شده است.

دبیرکل حزب الله لبنان در سخنرانی سه‌شنبه شب خود به سران رژیم صهیونیستی درباره هرگونه ماجراجویی جدید در لبنان هشدار داد و گفت: به رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی می‌گویم که ما در پی مواجهه یا جنگ نیستیم، اما در صورتی که جنگی را علیه ما تحمیل کنید، با قدرت وارد آن می‌شویم. اگر شهرهای ما را بزنید، شهرهای شما را می‌زنیم و اگر روستاهای ما را هدف قرار دهید، شهرک‌های شما را موشک‌باران می‌کنیم.

این سخنرانی دبیرکل حزب الله لبنان بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های رژیم صهیونیستی داشته است و بسیاری از آن‌ها هشدار سیدحسن نصرالله به تل آویو درباره اینکه "با آتش بازی نکنید" را به تیتر یک خود تبدیل کرده‌اند.

شبکه اسرائیلی "کان" این جمله نصرالله در سخنرانی اخیر او را که گفته بود "اگر جنگی رخ دهد اسرائیل چیزهایی خواهد دید که از زمان تاسیسش ندیده است"، نقل کرده است.

رسانه‌های اسرائیلی از سیدحسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان در رابطه با پاسخ او به تهدیدهای نظامی تل‌آویو نقل کردند: "پس از تمام تهدیدهای اخیر اسرائیل، هیچ‌کس نمی‌تواند تضمین بدهد که این وضع به جنگ ختم نشود. اسرائیل چیزهایی را خواهد دید که از زمان شکل‌گیری خود ندیده است."

کد خبر 88904

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =