آخرین اخبار

راه‌های سمیرم بازگشایی شد/ 230 واحد مسکونی در زلزله شب گذشته خسارت دید

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: در ۵ نقطه از منطقه سمیرم ریزش کوه اتفاق افتاده بود و محورها در منطقه پادنا و پادنای علیا مسدود شده بود که در حال حاضر بازگشایی راه‌ها انجام شده است.

منصور شیشه‌فروش امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به آخرین وضعیت زلزله در سمیرم اظهار داشت: شب گذشته زلزله‌ ۵.۶ ریشتری که در منطقه سی‌سخت کهکیلویه و بویراحمد پیش آمد، چون همجوار با سمیرم بود در بخش پادنای علیا هم حس شد و مردم از خانه‌های خود خارج شدند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با اشاره به اینکه در شهر حنا، کمه و روستاهای آن زلزله احساس شد و ۲۷ تیم عملیاتی به منطقه اعزام شد، افزود: این زلزله مقداری خسارت به شبکه آب شرب بعضی از روستاها وارد کرده بود و کدورت آب بالا رفته بود که امروز با اعزام تیم‌های عملیاتی مشکل آب شرب برطرف شد.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر مشکل برق و جاده‌ها هم برطرف شده است، گفت: در ۵ نقطه از منطقه سمیرم ریزش کوه اتفاق افتاده بود و محورها در منطقه پادنا و پادنای علیا مسدود شده بود که در حال حاضر مشکلی وجود ندارد و بازگشایی راه‌ها انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه ۵ نفر به دلیل خارج شدند سریع از منزل آسیب دیدند که به صورت سرپایی مداوا شدند و این حادثه کشته نداشته است، بیان کرد: در حال حاضر اوضاع در منطقه سمیرم کنترل شده است و بارندگی در آن منطقه گزارش شده است.

شیشه‌فروش با بیان اینکه برای کمک به سی‌سخت شب گذشته هلال احمر ۲۰۰ دستگاه تخته چادر فرستاده است، عنوان کرد: امروز اداره راه یک دستگاه لودر و ۲ دستگاه کامیون را به منطقه سی‌سخت فرستاده است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با بیان اینکه ۶ تیم برای بررسی میزان خسارت به منطقه سمیرم اعزام شده‌اند، خاطرنشان کرد: این تیم‌ها خسارت وارد شده به واحدهای مسکونی را بررسی کردند و در این روستاها ۲۳۰ واحد نیاز به تعمیرات دارند که باید همه خسارت‌ها بررسی و گزارش ثانویه داده شود تا آن را بررسی کنیم.

انتهای پیام/۶۳۱۰۱/ر۲۰/

کد خبر 88897

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =