آخرین اخبار

سفیر امارات در اراضی اشغالی حساب رسمی توییتر خود را در چارچوب انتصاب در پست جدیدش، با توییت عبری راه اندازی کرد و در آن نوشت که

ایسنا نوشت: سفیر امارات در اراضی اشغالی حساب رسمی توییتر خود را در چارچوب انتصاب در پست جدیدش، با توییت عبری راه اندازی کرد و در آن نوشت که "انتظار می‌رود روابط میان اسرائیلی‌ها و اماراتی‌ها تقویت شود".

به گزارش روسیا الیوم، محمد آل خاجه، سفیر امارات در اراضی اشغالی در توییتی که به سه زبان انگلیسی، عربی و عبری منتشر کرد، گفت: من خوشحالم که حساب توییتر خود را به عنوان اولین سفیر امارات در اسرائیل راه اندازی کردم و انتظار دارم که با برقراری صلح، تفاهم، رونق و شکوفایی میان مردم ما و به خاطر کل منطقه، روابط میان شهروندان دو طرف تقویت شود.

بنا بر این گزارش، آل خاجه چند روز قبل به عنوان سفیر کشورش در اراضی اشغالی در چارچوب یک مراسم رسمی در ابوظبی و با حضور شیخ محمد بن راشد، حاکم دبی و نخست وزیر امارات سوگند یاد کرد.

محمد بن راشد برای آل خاجه آرزوی موفقیت در انجام ماموریت خود و تلاش جدی و صادقانه جهت تحکیم روابط دوستی و همکاری بین امارات و رژیم صهیونیستی نمود. به‌گونه‌ای که منافع مشترک دو طرف را حفظ و فرهنگ صلح و همزیستی میان مردم و ملت‌های منطقه را تقویت کند.

کد خبر 88827

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =