آخرین اخبار

رسوایی در شهرداری شیراز / بازداشت یک باند حرفه ای

حوادث رکنا : یک باند حرفه ای مفاسد اقتصادی در شهرداری شیراز شناسایی و دستگیر شدند.

دادستان عمومی و انقلاب شیراز از انهدام یک باند رشا و ارتشا در شهرداری یکی از مناطق شیراز خبر داد.

سید مصطفی بحرینی با بیان اینکه طی این اقدام تا کنون دو نفر از باند مذکور بازداشت شده اند، گفت: دستور قضایی بازداشت سایر اعضای این باند نیز صادر و در روزهای آتی اجرا خواهد شد.

او با اشاره اینکه این باند رشا و ارتشاء اقدام به صدور مجوزهای ساخت و ساز غیر قانونی در برخی باغات می‌کردند، گفت: تنها در دو فقره از موارد بیش از ۱۰ میلیارد ریال وجوه غیر قانونی کشف شده است.

این مقام قضایی استان افزود: کشف این جرائم در حوزه مفساد اداری توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) و با هماهنگی مقام قضایی انجام گردید و این پرونده در شعبه ویژه بازپرسی در حال تکمیل تحقیقات است.

بحرینی اظهار داشت: بر خورد قاطع، بدون اغماض و تبعیض با مفاسد اقتصادی یکی از اولویت‌های مهم مجموعه قضایی در استان است و در این مسیر مسئولین قضایی از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند کرد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان تصریح کرد: تمامی مجوزهای صادره توسط این افراد تحت بررسی دقیق و کارشناسی قرار دارد و مجوزهایی که بر خلاف ضوابط و ناشی از اقدامات خلاف و مجرمانه صادر شده باشد ضمن تعقیب کیفری عوامل مرتبط، شرکا و معاونین، مطابق مقررات جهت ابطال آن اقدام و پیگیری لازم به عمل خواهد آمد و مسببین و عومل در چارچوب قانون مسئولیت جبران خسارات مادی را برعهده خواهند داشت.

او در پایان خاطر نشان کرد: مطابق مقررات، اطلاع رسانی از روند پیگیری این پرونده‌ها در دستور کار خواهد بود 

کد خبر 88737

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =