آخرین اخبار

سارقان موبایل قاپ در تهران به دام افتادند / زن 30 ساله شاکی اصلی پرونده

حوادث رکنا : در پی شکایت زن 30 ساله در تهران 3 موبایل قاپ حرفه ای دستگیر شدند.

 رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی از دستگیری 2تن از اعضای باند 3 نفره موبایل قاپی خبر داد و گفت: در این رابطه یک سارق و مالخر دستگیر شده است.

سرهنگ کارآگاه "سید علی شریفی" بیان داشت : چهاردهم آبان ماه پرونده ای با موضوع موبایل قاپ در کلانتری 101 تجریش به شکایت خانمی 30 ساله تشکیل و به دستور قضائی برای رسیدگی تخصصی به پایگاه یکم پلیس آگاهی ارجاع شد.

به گزارش رکنا، وی عنوان کرد: شاکی در تحقیقات بعمل آمده اظهار داشت، ساعت 3 بعدازظهر سیزدهم آبان ماه در پارک با گوشی همراهم در حال مکالمه بودم که 2موتورسوار با یک دستگاه موتور سیکلت پلاک مخدوش تلفن همراهم را قاپیده و متواری شدند .

رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی ابراز داشت: کارآگاهان با بهره گیری از شیوه های نوین و علمی کشف جرم موفق می شوند یکی از سارقان به نام شهروز را شناسایی و پس از هماهنگی قضائی او را دستگیر و به پلیس آگاهی انتقال دادند.

این مقام انتظامی تصریح کرد : شهروز درتحقیقات بعمل آمده ضمن قبول بزه انتسابی اظهار داشت، سرقت را با همدستی یکی از دوستانش به نام کامران انجام داده و گوشی را به مبلغ 26 میلیون ریال فروخته است

سرهنگ شریفی افزود : پس از شناسایی خریدار ، او نیز دستگیر و تلفن همراه مسروقه به مال باخته مسترد شد و پرونده برای تعیین و تکلیف قضائی به دادسرای ناحیه یک ارسال شد.

وی اضافه کرد: موبایل قاپ با صدور قرار مجرمیت روانه زندان شد و تلاش برای دستگیری کامران ادامه دارد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

حوادث اختصاصی رکنا را اینجا بخوانید:

آیا این خبر مفید بود؟
0 0
کد خبر 88726

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =