آخرین اخبار

۲۲ مرکز نیکوکاری در قزوبن به بهره برداری رسید

قزوین- ایرنا- ۲۲ مرکز نیکوکاری در استان قزوین روز چهارشنبه با حضور سید مرتضی بختیاری رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) و جمعی از مسوولان به بهره برداری رسید.

به گزارش ایرنا ،معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین در این مراسم، گفت: تأسیس مراکز نیکوکاری در استان از سال ۹۳ آغاز شده و تاکنون ۱۰۵ مرکز نیکوکاری در سطح استان ایجاد شده است.
فرزاد فرهادی افزود:امروز مرکز نیکوکاری شهید فخری زاده در اداره کل تبلیغات اسلامی استان به بهره برداری رسید و همزمان ۲۲ مرکز نیکوکاری هم در سطح استان افتتاح شدند.
 وی هدف از ایجاد مراکز نیکوکاری را واگذاری کار مردم به مردم، عنوان کرد و افزود: این نهاد با ایجاد این مراکر فاصله بین خیران و نیازمندان را کوتاه کرده است و کمک به نیازمندان را با حفظ کرامت انسانی انجام می دهد.
فرهادی تصریح کرد: هم اکنون تعداد مراکز نیکوکاری در استان به ۱۰۵ مرکز رسیده که نسبت به سال گذشته ۶۶ درصد تعداد مراکز نیکوکاری در استان افزایش داشته است. 
این مسوول اضافه کرد: مراکز نیکوکاری، نیازمندان و خیران را شناسایی می کنند و کمک ها را به صورت مستقیم به دست آنان می رسانند. 
وی با بیان اینکه مراکز نیکوکاری با هدف تأمین معیشت خانواده های نیازمند در محلات تاسیس شده اند، تاکید کرد: امروز در این مراکز، کمک به نیازمندان به صورت تخصصی در حوزه اشتغال و فرهنگی دنبال می شود تا نیازمندان در محله خود خدمات دریافت کنند.
هم اکنون ۶۰ هزار و ۱۷۱ مددجو از کمیته امداد استان قزوین خدمات دریافت می‌کنند.

کد خبر 88713

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =