آخرین اخبار

مهمترین ابهامات بورس و کوچ سهامداران متضرر به بیت کوین با نوسان ۴۰ درصدی

کارشناس بازارسرمایه با اعلام مهمترین ابهامات سهامداران، گفت: دعوت بدون آموزش مردم به بورس، اشتباهی بود که منجر شده تا متضررین اقدام به خرید بیت کویین با نوسان ۴۰ درصدی کنند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، روزبه شریعتی با تاکید بر اینکه آینده بورس به عوامل زیادی از جمله رابطه دولت و مجلس دولت و مجلس بستگی دارد به ایسنا گفت: اتفاقات مختلفی همسو با یکدیگر درحال رخ دادن هستند و این موضوع روی بازار سایه انداخته و فضای بازار منفی شده است. باید ابهاماتی چون نتیجه انتخابات ریاست جمهوری سال آینده، بودجه ، فروش نفت، ورود ارز ، برجام و... برطرف شود .

وی ادامه داد: در بازاری که ۸۰ درصد فعالین دارای عمر بورسی کمتر از یک سال بوده و فقط صف خرید و صف فروش می شناسند، اقدام سازمان بورس در مورد تغییر دامنه نوسان بجا بود اما دعوت بدون آموزش مردم به بورس، اشتباهی بود که منجر شده تا سهامداران متضرر اقدام به خرید بیت کویین کنند. آن هم در بازاری که طبق برخی آمارها ، روزانه گردش مالی ۲۰۰۰ میلیارد تومانی دارد .

شریعتی افزود: چرا سرمایه گذاری که منجر به خروج ارز می شود باید آن قدر راحت تبلیغ شود؟ آن هم در بازاری که احتمال ضرر یک روزه ۴۰ درصدی و گم شدن رمز درگاه خرید ارز دیجیتال وجود دارد. درحالی که بر خلاف این روزها که همه در حال جست و جوی اطلاعات در مورد بیت کوین هستند ، بورس مورد توجه بود.

انتهای پیام

کد خبر 88685

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =