آخرین اخبار

تصمیم غیرمنتظره محمود فکری؛ دو بازیکن بزرگ کنار گذاشته می‌شوند؟

سرمربی تیم استقلال تهران در اقدامی باورنکردنی به احتمال دو بازیکن این تیم را کنار خواهد گذاشت.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، استقلال تهران در پایان نیم فصل اول شرایط عجیبی را پشت سر می‌گذارد و حجمه علیه کادرفنی این تیم به اندازه‌ای پیش رفته است که محمود فکری و دستیارانش با انتقادات زیاد در سطح فضای مجازی روز گذشته در آستانه اخراج پیش رفته‌اند.

فکری روی نیمکت استقلال از ابتدای فعالیتش با انتقادات مواجه بود و شکست دو بر صفر برابر سپاهان در بازی خارج خانه موجب شد تا او در پایان نیم فصل اول صدرنشینی را از دست بدهد و عقب‌تر از سپاهان و پرسپولیس در رده سوم جدول رده بندی جای بگیرد.

از دست رفتن صدر جدول و عدم ارائه بازی منظم در ورزشگاه نقش جهان در کنار اخباری مبنی بر قهر محمود فکری با بازیکنان مشخص شد که رابطه بین بازیکنان و فکری ظاهرا در وضعیت خطیری قرار گرفته است. بازیکنان تیمش پس از رقابت با نساجی از باشگاه انتقاد کرده بودند، مورد حمایت فکری قرار نگرفتند چرا که او تصمیم گرفت برای حمایت از هر دو طرف سکوت کند و صحبتی در این خصوص نداشته باشد.

فکری که طی هفته‌های اخیر بسیار مورد انتقاد قرار گرفته به احتمال شنیده می‌شود که دو بازیکن بزرگ این تیم را کنار خواهد گذاشت. تصمیم باورنکردنی فکری از جایی نشات می‌گیرد که او به اتفاقات مسابقه برابر نساجی واکنش نشان نداده اما بعد از بازی با سپاهان به یکباره چنین اقدامی انجام داده است.

سرمربی آبی‌ها روز گذشته پس از اتفاقات تمرین و حواشی در فضای مجازی مصاحبه‌ای انجام داد و از تغییرات در تیم خبر داد. اینطور به نظر می‌رسد به غیر از خریدهای او که به باشگاه اسامی‌شان را اعلام کرد در ترکیب فعلی تیم هم تغییر ایجاد خواهد شد و از این رو باید طی روزهای آینده منتظر تصمیم فکری باشیم.

فکری که با لبخند پس از شکست در مسابقه بزرگ سپاهان به تمرینات پس از استراحت دو روزه ملحق شد به نظر می‌رسد تصمیم گرفته حمایت از بازیکنان را تا حدودی کنار بگذارد و برای بقای صندلی هدایت استقلال با هر آنچه که آینده‌اش را با خطر مواجه می‌کند، برخورد کند.

کد خبر 88613

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =