آخرین اخبار

۲۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۲
انواع رابطه جنسی بدون دخول

بسیاری رابطه‌ جنسی را شامل مقدمه چینی، دخول و ارگاسم می‌دانند. اما حقیقت این است که روش‌های زیادی برای لذت بردن از رابطه‌ی جنسی وجود دارد. بسیاری از افراد به دلایل مختلفی از جمله داشتن رابطه جنسی در دوران عقد، آماده نبودن برای دخول یا مشکلات و بیماری‌های خاص، ممکن است به رابطه‌ی جنسی بدون دخول تمایل داشته باشند.

به گزارش سایت خبری ساعد نیوز، بسیاری از افراد رابطه جنسی را تنها در انجام عمل دخول می دانند در حالی که شما می توانید گاهی رابطه بدون دخول نیز داشته باشید و رابطه جنسی لذت بخشی را تجربه کنید. همچنین میزان و کیفیت رابطه خود را نیز بهبود ببخشید. رابطه بدون دخول زمانی که زن در دوران قاعدگی قرار دارد و یا زمانی که طرفین آمادگی کافی برای انجام رابطه جنسی کامل را ندارند، می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد. برای آنکه در مورد رابطه بدون دخول بیشتر بدانید تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

برای تجربه این نوع رابطه جنسی می توانید از روش های گوناگونی استفاده کنید. در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد.

۱. بوسیدن

قدرت بوسه را دست کم نگیرید. بوسه و در آغوش کشیدن می تواند یک راه عالی برای ایجاد صمیمیت باشد. بوسیدن قسمت های مختلف بدن به شما و شریک زندگی شما کمک می کند کشف کنید کدام قسمت های بدنتان تحریک پذیرتر هستند.

۲. ماساژ

ماساژ دادن در شرایط مناسب می تواند از لحاظ جنسی بسیار جذب باشد. فضا را با چند شمع روشن کنید و از روغن های گرم و طبیعی برای ایجاد حس و حالی رمانتیک استفاده کنید. می توانید از پیش با همسر خود در رابطه با چگونگی انجام اینکار صحبت کنید.

۳. لاپایی

این اصطلاح به حالتی اشاره دارد که طی آن آلت تناسلی مردانه در میان کشاله های ران زن قرار می گیرد و با حرکت آلت و ایجاد اصطحکاک اعصاب آلت مرد تحریک می شود. در این روش حتی می توان آلت را در میان لب های واژن قرار داد تا برای زن نیز لذت بخش باشد. لاپایی را همچنین می توان از پشت انجام داد و در صورت تمایل می توانید با استفاده از دست، چوچوله یا کلیتوریس زن را نیز همزمان تحریک کنید. این نزدیک ترین حالت به دخول است.

رابطه جنسی به صورت لاپایی عموما در پوزیشن عادی صورت می گیرد که بیشترین تماس فیزیکی در آن اتفاق بیافتد. توجه داشته باشید که در این حالت همچنان احتمال بارداری و انتقال بیماری های مقاربتی وجود دارد، در نتیجه مراقب تماس با ترشحات جنسی باشید.

۴. تحریک دستی

شما و شریک زندگیتان می توانید کار هایی را با دست یا انگشت برای لذت بردن دیگری انجام دهید. برای آنکه روند کار جالب تر باشد، از انواع روان کننده ها و روغن های گرم یا خنک کننده استفاده کنید و ببینید در موارد مختلف، شریک زندگیتان چه احساسی دارد.

۵. رابطه جنسی دهانی

رابطه جنسی دهانی به طرق مختلفی قابل انجام است، اما به طور کلی شامل تحریک دستگاه تناسلی شریک جنسی به وسیله ی دهان و زبان است. خوب است در طی این رابطه با بازخورد های مثبت و منفی به بهبود نتیجه و لذت بیشتر به یکدیگر کمک کنید.

۶. رابطه ی جنسی مقعدی

رابطه ی جنسی مقعدی، اگر به درستی انجام شود می تواند برای هر دو جنس لذت بخش باشد. اما باید طبق اصول بهداشتی و با آمادگی و رضایت هر دو انجام گیرد. اگرچه عموما این نوع رابطه، به دلیل مشکلات احتمالی که ممکن است برای گیرنده داشته باشد توصیه نمی شود.

آیا بدون دخول هم می توان باردار شد؟

«داخل نشده، پس بارداری هم در کار نیست»، نه؟ این یک باور عمومی است که اگر دخول صورت نگیرد بارداری نیز غیرممکن است. اما درست است که احتمال بارداری با رابطه ی جنسی بدون دخول بسیار کم است، ولی غیر ممکن نیست. درصورتی که مایع منی در مهبل قرار بگیرد، مثلا به صورت تصادفی مایع منی روی لایبا بریزد یا دست آغشته به اسپرم وارد واژن شود، همچنان بارداری ممکن است رخ دهد. شستن دست ها پس از دست زدن به مایع منی می تواند در جلوگیری از بارداری کمک کند. همچنین باید مراقب تماس مایع منی پس از پایان رابطه باشید.

کد خبر 88588

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =