آخرین اخبار

یک میلیارد یورو اختصاص یافته برای مقابله با کرونا در کجا هزینه شده است؟

 نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی از دولت خواست نسبت به تعیین تکلیف قرارداد پرستاران و کادر درمان که در شرایط کرونا از جان هزینه کردند، اقدام کند.

به گزارش  ایرنا،  محمدرضا پورابراهیمی  در نشست علنی روز سه‌شنبه مجلس شورای اسلامی و در تذکری به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: با مجوز رهبر معظم انقلاب، یک میلیارد یورو به ستاد ملی مقابله با کرونا اختصاص یافت ولی چگونگی هزینه این رقم مشخص نیست و لازم است رییس جمهور به صورت شفاف هزینه‌کرد این مبلغ را گزارش کند.

نماینده مردم کرمان افزود: از وزیر بهداشت نیز می‌خواهیم نسبت به تعیین تکلیف قرارداد پرستاران و کادر درمان که شرایط کرونایی جان خود را به خطر انداختند اقدام شود.

وی خطاب به وزیر راه و شهرسازی و  وزیر نیرو نیز خواستار توجه به خطوط ریلی، جاده‌ای و هوایی و همچنین  وضعیت آب شرب استان کرمان شد.

همچنین «علیرضا پاک فطرت» نماینده مردم شیراز در تذکری به وزرای امور اقتصادی و صمت درخصوص عدم کنترل بازار گفت: به دلیل عدم ثبات بازار، مردم آرامش لازم را ندارند و قیمت‌ها هر روز افزایش می‌باید. همچنین مسکن به عنوان مشکل امروز کشور بر طرف نشده و  روزانه قیمت مصالح ساختمانی به ویژه قیمت آهن و سیمان در حال افزایش است و از دولت تقاضا دارم توجه بیشتری به این امر داشته باشد.

«حسن محمدیاری» نماینده مردم رضوانشهر نیز در تذکری شفاهی خود از اعضای کمیسیون تلفیق خواست در پیشنهادات ارائه شده در اصلاح بودجه به موضوع عمرانی و آبادانی مناطق کم بهره و کم برخوردار توجه کرده تا همه مردم از منابع کشور برخوردار شوند.

کد خبر 88480

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =