آخرین اخبار

زورگیر خیابان میرداماد تهران دستگیر شد

تهران- ایرنا- رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ اعلام کرد: سارق زوگیر از سرنشینان داخل خودرو خیابان میرداماد دستگیر و به ۲۰ فقره سرقت اعتراف کرد.

به گزارش ایرنا از پلیس تهران، سرهنگ جلیل موقوفه‌ای روز سه‌شنبه گفت: راننده یک دستگاه خودرو سواری با مرکز فوریت‌های پلیسی تماس و از زورگیری ۲ موتورسوار در خیابان میرداماد، اعلام شکایت کرد؛ بلافاصله نزدیکترین گشت انتظامی کلانتری ۱۲۴ قلهک برای بررسی موضوع به آدرس اعلامی اعزام شد.

وی ادامه داد: با حضور ماموران در محل مشخص شد، شاکی در حال مکالمه تلفنی بوده که ترک‌نشین موتورسیکلت با بازکردن درب خودرو و تهدید وی با سلاح سرد، تلفن همراهش را به سرقت برده و از محل گریخته است.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با اشاره به اینکه مشخصات ظاهری موتورسواران از شاکی گرفته و عملیات دستگیری سارقان اجرا شد، افزود: ماموران کلانتری قلهک موفق شدند در مدت کوتاهی موتورسواران را شناسایی کردند اما متهمان بدون توجه به فرمان‌های پلیس از محل گریختند.

این مقام انتظامی توضیح داد: در این عملیات راکب موتورسیکلت دستگیر و صرفا به یک فقره سرقت با همکاری همدستش اعتراف کرد که با دستور قضایی متهم برای تحقیقات تکمیلی و بررسی سوابق آن در اختیار کارآگاهان پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.

سرهنگ موقوفه‌ای با بیان اینکه متهم در پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران به ۲۰ فقره زورگیری با همکاری همدستش و فروش گوشی‌های سرقتی به ۲ برادر مالخر در حوالی خیابان مولوی اعتراف کرد، گفت: با شناسایی مخفیگاه مالخران هر ۲ برادر دستگیر و به جرم ارتکابی مبنی بر مالخری گوشی‌های سرقتی اعتراف کردند.

این مقام انتظامی اظهار کرد: کارآگاهان پایگاه سوم پلیس آگاهی تاکنون ۱۵ تن از مال باختگان را شناسایی و تحقیقات برای دستگیری متهم متواری هم کماکان ادامه دارد.

کد خبر 88435

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =