آخرین اخبار

کشف ۷.۵ تن روغن خوراکی احتکار شده در فومن

رشت- فرمانده انتظامی گیلان از کشف ۷ تن و ۵۰۰ کیلوگرم روغن خوراکی احتکار شده از یک انبار در شهرستان فومن خبر داد و گفت: متهم ۲۸ ساله به مراجع قضایی معرفی شد.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار عزیزاله ملکی ظهر سه شنبه در گفتگو با خبرنگار با اشاره به اینکه پلیس با هر گونه اختلال در بازار کالاهای مصرفی برخورد قاطع انجام خواهد داد، اظهار کرد: برخورد با قاچاق کالا یکی از مأموریت‌های پلیس است.

وی در ادامه با اشاره به کشف یک انبار احتکار روغن خوراکی در شهرستان فومن، گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی از احتکار مقدار زیادی روغن خوراکی در شهرستان فومن مطلع شده و پیگیری موضوع در دستور کار قرار دادند.

فرمانده انتظامی استان گیلان ادامه داد: بعد از هماهنگی‌های قضائی مأموران پلیس هفت تن و ۵۰۰ کیلوگرم روغن خوراکی احتکار شده در بازرسی از این انبار کشف و ضبط کردند.

وی با تأکید بر اینکه پلیس با هر گونه تخلف و اختلال در بازار برخورد قاطعانه انجام خواهد داد، اضافه کرد: در این راستا متهم ۲۸ ساله پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانون به مرجع قضائی معرفی و انبار احتکار روغن‌ها پلمب شد.

سردار ملکی تصریح کرد: کارشناسان ارزش این کشفیات را بالغ بر ۷۰۰ میلیون ریال برآورد کردند.

وی با اشاره به تلاش شبانه‌روزی پلیس برای پیشگیری از وقوع جرایم از شهروندان خواست، برای جلوگیری از سودجویی افراد فرصت‌طلب در صورت برخورد با موارد مشابه، مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

کد خبر 88425

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =