آخرین اخبار

دوربین‌ها رانندگان و سرنشینان فاقد ماسک را جریمه می‌کنند؟ / پلیس راهور: فعلا به صورت حضوری و دستی جریمه اعمال می شود

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور گفت: اکنون جریمه افراد فاقد ماسک در خودرو بر اساس مصوبات، صرفاً به صورت حضوری و دستی است. وی اظهار کرد: اگر قرار باشد بتوانیم کنترلهای دقیق‌تر و عمیق‌تری روی این موضوع داشته باشیم، حتماً باید سامانه‌هایی در اختیار پلیس قرار گیرد.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور گفت: اکنون جریمه افراد فاقد ماسک در خودرو بر اساس مصوبات، صرفاً به صورت حضوری و دستی است.

سرهنگ عین‌الله جهانی درباره جریمه سرنشینان فاقد ماسکی که در خودرو حضور دارند، اظهار کرد: اگر قرار باشد بتوانیم کنترلهای دقیق‌تر و عمیق‌تری روی این موضوع داشته باشیم، حتماً باید سامانه‌هایی در اختیار پلیس قرار گیرد.

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور افزود: اکنون جریمه افراد فاقد ماسک در خودرو بر اساس مصوبات، صرفاً به صورت حضوری و دستی است یعنی اگر راننده از ماسک استفاده نکرده باشد 50 هزار تومان جریمه می‌شود و اگر سرنشینان فاقد ماسک باشند، برای راننده جریمه 20 هزار تومانی صادر خواهد شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: تاکنون اگر جریمه‌ای در این رابطه انجام شده باشد، هیچکدام توسط دوربین‌ها و با استفاده از سامانه‌ها اعمال نشده و فقط توسط مأموران ما و به صورت دستی اعمال شده است.

لینک کوتاه کپی لینک
کد خبر 88312

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =