جزییات تیراندازی در خیابان های تهران / تهرانی ها ترسیدند

حوادث رکنا : سارقان به عنف در تهران دستگیر شدند.

سارقان به عنف در عملیات تعقیب و گریز پلیسی دستگیر شدند.

به گزارش رکنا، سرهنگ کارآگاه کرم یوسفوند گفت: شهر روز پانزدهم دی ماه کارآگاهان یگان گشت پلیس آگاهی حین گشت زنی در اتوبان آزادگان به یکدستگاه خودروی تاکسی که دارای سابقه سرقت بعنف از شهرستان رباط کریم بود، مظنون می شوند.

وی ادامه داد: کارآگاهان برای متوقف کردن خودرو که راننده آن پس از مشاهده واحد گشت با افزایش سرعت، متواری و با لایی کشی در بین خودروهای عبوری باعث رعب و وحشت شهروندان و ایراد خسارت به خودروهای عبوری می شود، اقدام می کنند.

دستگیری سارقان حرفه ای در تهران

رئیس مرکز عملیات پلیس آگاهی اظهار داشت: پلیس با استفاده از علائم هشدار دهنده به راننده خودروی مسروقه دستور توقف دادند اما وی بدون توجه به اخطارهای مکرر واحد گشت، به سمت شمال بزرگراه آزادگان به صورت خلاف جهت، به فرار خود ادامه می دهد.

این مقام نتظامی تصریح کرد: در ادامه با توجه به حرکات خطرناک خودروی متواری، افسراکیپ برای هشدار و حفظ جان شهروندان و جلوگیری از ایراد خسارت بیشتر و جلوگیری از فرار متهم، با رعایت قانون به کارگیری سلاح و حقوق شهروندی اقدام به شلیک تیر هوایی در فواصل زمانی و مکانی می کند.

یوسفوند افزود: متاسفانه پس از شلیک تیرهوایی، هیچ گونه تغییری در اعمال و رفتار راننده خودروی مسروقه به وجود نیامد و باز هم با حرکات بسیارخطرناک به فرار به سمت شمال بزرگراه به صورت خلاف جهت ادامه داده و در طول مسیر به چندین خودروی عبوری خسارت وارد می کند، افسراکیپ برای مهار متهم اقدام به شلیک به سمت لاستیک های عقب خودرو کرده که مورد اصابت قرار گرفته و پس از طی کردن مسافتی متوقف می شود.

رئیس مرکز عملیات پلیس آگاهی در پایان گفت: راننده و سرنشین خودرو به صورت پیاده متواری می شوند که با سرعت عمل پلیس و شلیک تیر هر دو نفر به نام های «رحیم» و «علی» به همراه یک قبضه سلاح سرد (چاقو) دستگیر می شوند، در بازرسی از داخل خودرو نیز یک قبضه اسلحه پلاستیکی و دو عدد سلاح سرد(چاقو) کشفکه پس از انتقال خودرو به پارکینگ به همراه متهمان برای سیر مراحل قانونی به اداره دوم پلیس آگاهی تحویل شدند .

کد خبر 88040

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =