آخرین اخبار

کیفیت اسکرابرهای ایرانی شرکت نوین پاک توسط وزارت صنایع و معادن تایید شد

وزیر صنایع و معادن ضمن تایید کیفیت اسکرابر های ساخت ایران گفت: اسکرابر های ساخت ایران از جمله اسکرابر های با کیفیتی هستند که به جرات می توان گفت توانایی رقابت با انواع اسکرابرهای خارجی و به روز را دارند.

وزیر صنایع و معادن ضمن تایید کیفیت اسکرابر های ساخت ایران گفت: اسکرابر های ساخت ایران از جمله اسکرابر های با کیفیتی هستند که به جرات می توان گفت توانایی رقابت با انواع اسکرابرهای خارجی و به روز را دارند. وی در ادامه گفت تجهیزات و قطعاتی که برای ساخت اسکرابر های ایرانی استفاده می شود از بهترین و با کیفیت ترین قطعات هستند و برای ساخت آن ها از متخصصان با تجربه و با مهارت ایرانی زیادی کمک گرفته می شود.

همچنین مجتبی میرمبینی از مدیران با سابقه شرکت نوین پاک در مورد این موضوع در ادامه سخنان وزیر صنایع و معادن گفت: ما در مجموعه خود به دنبال تامین دستگاه ها از برندهای خارجی و همچنین ساخته شده در بهترین کارخانجات ایرانی و دستگاه هایی با به روزترین تجهیزات نظافت صنعتی هستیم. زیرا همانطور که می دانید امروزه تجهیزات نظافت صنعتی به یکی از اجزای جدا نشدنی مجموعه ها و سازمان ها تبدیل شده اند.

وی همچنین در ادامه توضیحات خود در مورد دستگاه نظافت صنعتی اسکرابر گفت: اسکرابر ها دستگاه های نظافتی هستند که کار شستن و خشک کردن سطح را به طور تخصصی و به بهترین شکل ممکن انجام می دهند. مجتبی میرمبینی در ادامه برای کسانی که شناختی در مورد اسکرابر ها ندارند گفت: تمامی اسکرابرها، از جمله اسکرابر ساخت ایران دارای انواع مختلفی می باشند و بر اساس مولفه های مختلفی دسته بندی می شوند . مثلا اسکرابر یا اسکرابر ساخت ایران دارای انواع اسکرابر برقی و اسکرابر باطری‌دار است که هر کدام کارایی مخصوص به خود را دارند. وی ادامه داد اسکرابر های برقی برای مکان های داخلی، سالن ها و در اماکن مذهبی برای مکان های داخل صحن ها مناسب است. همچنین اسکرابر برقی در دیگر مکان هایی که منبع برقی در دسترس است و سیم کابل هم برای رفت و آمد مشکلی ایجاد نمی کند نیز قابل استفاده است. اما اسکرابر باطری دار برای فضاهای باز و متراژهای بالای 1000 متر که بسیار وسیع تر هستند و به مانور بیشتر دستگاه برای تمیزی نیاز دارند مناسب است.

 وی همچنین گفت اسکرابر از لحاظ هدایت به دو نوع دیگر نیز تقسیم می شود: یکی از انواع آن اسکرابر با راننده می باشد و نوع دیگر آن اسکرابر دستی است. اسکرابر با راننده به وسیله کاربر هدایت می شود و دارای کاربری بسیار آسانی است و طرز کار کردن با آن نیز ساده می باشد. اسکرابر دستی هم به وسیله نیروی دست کاربری که پشت دستگاه قرار می گیرد هدایت می شود و قدرت مانوور بیشتری برای راهرو ها، راه پله ها و مکان هایی که اسکرابر با راننده نمی تواند در آن مکان ها رفت و آمد کند دارد.

وی همچنین درمورد زمین شوی صنعتی نوین پاک (زمین شوی برقی و زمین شوی شارژی) نیز به خبرنگاران گفت: زمین شوی  صنعتی یکی از اصطلاحات رایج اسکرابر می باشد که معمولا استفاده می شود. زمین شوی صنعتی دارای انواع مختلفی مانند زمین شوی صنعتی برقی و زمین شوی صنعتی شارژی می باشد که مورد استفاده قرار می گیرد. زمین شوی صنعتی برقی خود مدل های مختلفی دارد و برندهای مختلفی نیز آن را تولید می کنند. زمین شوی صنعتی برقی نیز مانند اسکرابر قابلیت تمیز کردن و خشک کردن سطح را به طور همزمان داراست و می تواند سطحی بسیار تمیز و بدون میکروب و آلودگی را در اختیار ما قرار دهد. زمین شوی صنعتی شارژی نیز از لحاظ عملکرد تفاوت چندانی با زمین شوی صنعتی برقی ندارد فقط از این لحاظ که منبع برق در دسترس هست یا نه با زمین شوی صنعتی شارژی متفاوت است. افراد و شرکت ها باید با توجه به مساحت و محیطی که دارند دست به انتخاب بزنند.

 او همچنین در مورد همه گیر بودن ویروس کرونا و لزوم ضدعفونی کردن اداره ها و شرکت ها گفت: دستگاه های اسکرابر و زمین شوی صنعتی دارای قابلیت ضدعفونی نیز می باشند. وی در ادامه توضیحات خود گفت: ضدعفونی به این صورت است که مقدار مناسبی  از مواد را با آب مخلوط کرده و به سطح پاشش می کنیم و پس از گذشت زمان مناسبی برای از بین رفتن ویروس ها و باکتری ها با قسمت مکش دستگاه آن را تمیز کرده و خشک می نماییم.

 وی  در مورد مزیت این دستگاه ها که سطح را خشک می کنند گفت: در دستگاه های زمین شوی صنعتی مشکل لیز خوردن با خشک کردن سریع و بلافاصله آب توسط تیغه های طی حل شده است، و بدین ترتیب حتی رطوبت نیز در سطح باقی نمی ماند. زیرا وجود رطوبت در سطح باعث می شود که کف زمین مستعد تولید و تکثیر آلودگی های بیشتری باشد که برای سلامتی افراد مناسب نیست و مشکلات زیادی را ایجاد می کند.

مجتبی میر مبینی به عنوان سخنان پایانی خود در مورد کف شوی صنعتی نیز توضیحاتی داد، وی در این مورد گفت: کف شوی صنعتی هم مانند دیگر ماشین های نظافت صنعتی دارای انواع مختلفی می باشد. انواع کف شوی را می توان به کف شوی دستی و سرنشین دار تقسیم بندی کرد. وی گفت کف شوی دستی هم از لحاط حجم و هم از لحاظ وزن دارای اندازه مناسب تری نسبت به کف شوی سرنشین دار است و برای نگهداری هم به فضای زیادی نیاز ندارد.

وی توصیه کرد از کف شوی صنعتی به عنوان مکمل شستشو در کنار کف شوی سرنشین دار استفاده شود، چرا که کار این دو کف شوی در کنار یکدیگر باعث بالا رفتن کارایی و کیفیت می شود و استفاده از هر دو باعث می شود که جاهای آلوده در سطح باقی نماند.

 مجتبی میرمبینی ضمن تشکر از خبرنگاران، افراد و نهاد ها گفت: اعتماد  مردم و نهادهای مختلف به نوین پاک یکی از افتخارات بزرگی است که خدای متعال نصیب ما کرده است و امیدواریم بتوانیم این اعتماد را همواره حفظ نموده و در جهت پیشبرد اهداف خود قدم برداریم. مجتبی میرمبینی گفت: ما در نوین پاک به افراد و نهاد های مختلف مشاوره های قبل از فروش رایگان ارائه می دهیم و با آن ها در مورد اینکه چه دستگاهی مورد نیاز سطح و مساحتی که در نظر دارند، می باشد صحبت می‌کنیم و امیدواریم بتوانیم تا سالیان سال خدمت گذار مردم عزیزمان در شرکت های مختلف و دیگر نهادهای موجود باشیم.

کد خبر 87863

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =