فال روزانه  امروز یکشنبه ۹۹/۱۱/۲۶

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. در طول زندگی همیشه سرتان به کارهای خودتان بند بوده و از حضور در جمع دوری گزیده‌اید. در سالی که با تولدتان آغاز می‌شود این رویکرد را تغییر دهید و با حضور بیشتر در مهمانی‌ها و جلسه‌های کاری، سری در میان سرها در بیاورید و دامنه دوستانتان را گسترش دهید. زمستان امسال انرژی سرشاری پیدا خواهید کرد. این انرژی را به کار اختصاص دهید و بیشتر از همیشه کار کنید. مطمئن باشید دیری نخواهد پایید تا مزد زحمت‌های شبانه‌روزی‌تان را دریافت کنید. تابستان سالی که از راه می‌رسد فرصتی پیدا می‌کنید تا دستی به سروروی منزل بکشید و تغییرات مهمی را در خانه و کاشانه خود ایجاد نمایید. از این فرصت نهایت استفاده را ببرید و با انجام تغییرات در منزل، حال و هوای تازه‌ای به خانه بدهید و روحیه خود و اهل منزل را شاد کنید. ماه‌های سال تولدتان را با کار بی‌وقفه ادامه دهید تا به مرداد سال آینده برسید. در این ماه کمی به خودتان استراحت دهید و حضور بیشتری در کنار دوستان و آشنایان داشته باشید. زحمت‌هایی که در سال تولدتان کشیده‌اید بدون مزدوپاداش نخواهد ماند و در ماه آذر سال آینده به نتیجه خواهد رسید. از دستاوردی که به آن رسیده‌اید به خودتان مغرور نشوید و تجربه‌هایی که بدست آورده‌اید را برای رسیدن به موفقیت‌های بیشتر به کار بندید. در دی ماه سال آینده تغییر مهمی در زندگی شما رخ می‌دهد. این تغییر را به فال نیک بگیرید و سبک‌ زندگی‌تان را دگرگون کنید. سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید را با تلاش و کوشش به پایان برسانید و این سال را به سالی درخشان در کارنامه زندگی‌ خود تبدیل کنید.
 
فـال روزانـه - Daily Omen
 
یکی از آشنایان اشتباهی مرتکب شده و قصد دارد این اشتباه را گردن شما بیاندازد.  به لحاظ مالی روز حساسی را در پیش دارید و بهتر است که مواظب خرج‌های‌تان باشید.   به رفتار همسر یا عشق زندگی‌تان مشکوک شده‌اید و تمام رفتارهای ایشان را زیرنظر دارید، اجازه ندهید این وضعیت فاصله‌ای عمیق میان شما و عشق‌زندگی‌تان ایجاد کند و در اولین فرصت با ایشان صحبت کنید و در کنار هم چاره‌ای برای این وضعیت بردارید. حادثه‌ای بد و ناخوشایندی را در زندگی تجربه کرده‌اید و به‌رغم اینکه مدتی از این حادثه می‌گذرد، اما هنوز هم ناراحت هستید و فکر این حادثه گاه و بیگاه ذهن شما را به خود مشغول می‌کند. ادامه این رویکرد به غیر از افسردگی چیزی برای شما به دنبال ندارد، در نتیجه در اولین فرصت فکری به حال این وضعیت بردارید و به هر قیمتی که شده این حادثه ناخوشایند را فراموش کنید. شرایطی مهیا می‌شود تا در کنار اعضای خانواده حسابی خوش بگذرانید.   به خودتان قول داده‌اید که امروز سری به رستورانی شیک و اعیانی بزنید و حسابی خودتان را تحویل بگیرید، اما روز خوبی را برای صرف غذا در بیرون از منزل انتخاب نکرده‌اید و بهتر است این برنامه را به آینده موکول نمایید.
 
فـال روزانـه - Daily Omen
 
احتمال دارد که امروز اختلاف‌نظرهای کوچکی میان شما و اطرافیان ایجاد شود و رفتار اطرافیان شما را دلخور کند. ولخرجی و خریدهای غیرضروری را به پایان برسانید و صرفه‌جویی درپیش بگیرید. به فکر افزایش درآمد هستید اما راه مناسبی را برای دستیابی به ثروت بیشتر نمی‌بینید، در این شرایط دست‌روی‌دست نگذارید و امروز با بزرگان فامیل مشورت کنید و راه‌کارهای ایشان را برای افزایش درآمد به کار ببندید. انسان سخاوتمندی هستید اما اجازه ندهید اطرافیان از این روحیه شما سوءاستفاده کنند. شخصیت جذابی دارید و اطرافیان به راحتی مجذوب شما می‌شوند. امروز ممکن است این روحیه کار دست شما بدهد و به دام هوا و هوس بیافتید. با شرکت در کارهای خیر و خداپسندانه به لحاظ روحی به آرامش برسید. اطرافیان شما را به عنوان فرد زحمت‌کشی می‌شناسند که لحظه‌ای از کار و تلاش برای خانواده دست بر نمی‌دارد، این روحیه از دید همسر یا عشق‌زندگی‌تان پنهان نخواهد ماند و امروز به شما ثابت می‌کند که قدر زحمت‌های‌تان را می‌داند. فرصتی برای خرید به همراه اعضای خانواده فراهم می‌شود، از این فرصت نهایت استفاده را ببرید و حسابی خوش بگذرانید.
 
فـال روزانـه - Daily Omen
 
با انجام کارهای آرامش‌بخش، فشارهای زندگی را کاهش دهید. هزینه‌ای هنگفت را برای تحصیل خود یا یکی از اطرافیان باید خرج کنید. یکی از دوستان قدیمی که مدتی است خبری از ایشان ندارید،‌ امروز بعدازظهر با شما تماس می‌گیرد و خاطره‌های خوش گذشته را زنده می‌کند. تاکنون عاشق نشده‌اید اما امروز چشم‌تان به یاری خوش‌قدوبالا می‌افتد و در دام عشق گرفتار خواهید شد. قصد انجام کارهای مذهبی یا انسان‌دوستانه را دارید، امروز بهترین فرصت برای انجام کارهای خیر است و با انجام این کارها به لحاظ فکری به آرامش برسید.  احتمال ایجاد مشاجره‌ای میان شما و فردی که سن‌وسالی از وی گذشته وجود دارد، در این مشاجره سن ایشان را در نظر داشته باشید و حرف‌هایی نزنید که بعدا پیشمان شوید.
 
فـال روزانـه - Daily Omen
 
دعای فردی عابد و سالک پشت‌ سر شما است و امروز از دعای خیر این فرد بی‌نصیب نخواهید ماند. اگر مواظب مال و سرمایه‌تان نباشید، زودتر از چیزی که فکرش را بکنید از بین می‌رود.  احترام همسر یا عشق‌زندگی خود را نگه نمی‌دارید و با زبان تند و تیز خود ایشان را آزار می‌دهید، قبل از اینکه ادامه این رفتار کار شما را به مشاجره تلخی بکشد، امروز این رفتار را کنار بگذارید و به خودتان قول بدهید که از برگ گل به عشق‌زندگی‌تان کمتر نگویید و همیشه احترام ایشان را نگه دارید. فرصت فراغتی دست می‌دهد تا به انجام تفریح‌های موردعلاقه‌تان مشغول شوید.   امروز در حین رانندگی یا عبور از خیابان حسابی مواظب خود باشید چرا که حادثه شومی در کمین شما است.
 
فـال روزانـه - Daily Omen
 
کار و تلاش شما را از رسیدگی به وضعیت سلامتی خود غافل کرده و مواظب‌ خودتان نیستید. از آنجایی که ادامه این رفتار چیزی به غیر از بیماری و مریضی به دنبال ندارد، از امروز بیشتر به فکر سلامتی خود باشید و میان کار و سلامت وجود نازنین‌تان تعادل برقرار کنید. بدون فکر و مشورت با افرادی که تجربه بیشتری نسبت به شما دارند، سرمایه‌گذاری نکنید. برای حل مشکلات از کمک دوستان و آشنایان غافل نشوید.  خبری خوشحال‌کننده به دست‌تان خواهید رسید. خطری در کمین همسر یا عشق‌زندگی‌تان است و اگر نگران سلامتی وجود نازنین ایشان هستید، امروز بیشتر از همیشه مواظب عشق‌زندگی‌تان باشید. یکی از اعضای خانواده امروز به مشورت و همفکری شما نیاز دارد.
 
فـال روزانـه - Daily Omen
 
امروز حوصله ندارید از منزل بیرون بروید و می‌خواهید استراحت کنید.  فراغتی مهیا می‌شود تا به انجام کارهای موردعلاقه‌تان بپردازید. بیش‌ازحد به دست‌وپای همسر یا عشق‌زندگی‌تان نپیچید و اجازه دهید مدتی تنها باشد.  کارهای زیادی دارید، اما با مشکلی برای انجام این کارها روبرو نخواهید شد و در پایان روز کار ناتمامی روی دست شما باقی نمی‌ماند.  اعضای خانواده امروز شما را حسابی تحویل می‌گیرند و لحظه‌هایی سرشار از شادکامی و رضایت در انتظار شماست.
 
فـال روزانـه - Daily Omen
 
ترس و هراس را کنار بگذارید و هدف‌های‌تان را با جسارت بیشتری دنبال کنید.  از منبعی که فکرش را نمی‌کردید، سود چشمگیری بدست می‌آورید و مشکلات مالی‌تان خاتمه پیدا می‌کند. شرایطی مهیا می‌شود تا بعد از ظهر به همراه دوستان بیرون بروید و حسابی خوش بگذرانید.  سبک‌زندگی ناسالم را کنار بگذارید و قدر لحظه‌های عمر خود را بدانید. مشکلی ریشه‌دار میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان فاصله انداخته است، اجازه ندهید این مشکل روز شما را خراب کند. 
 
فـال روزانـه - Daily Omen
 
مدتی است که در بستر بیماری گرفتار شده‌اید و حال‌وروز خوبی ندارید، اما جایی برای نگرانی وجود ندارد چرا که امروز احساس می‌کنید رو به بهبود هستید و این وضعیت در چند روز آینده ادامه پیدا می‌کند و بهبودی کامل حاصل خواهد شد. به فکر سرمایه‌گذاری در انجام کاری هستید، اما بهتر است این کار را با دقت بیشتری انجام دهید. مهمانی بزرگی در پیش دارید و دوستان و آشنایان را دعوت کرده‌اید، برای مهمان‌ها سنگ‌تمام بگذارید و کاری کنید تا خاطره‌های خوش آن در ذهن مهمان‌ها ماندگار شود. عشقی غیرمنتظره انتظار شما را می‌کشد و امروز چشم‌تان به محبوبی می‌افتد و عاشق می‌شوید، اما مواظب این عشق باشید چرا که با عشقی ماندگار روبرو نیستید و آتش این عشق زودتر از چیزی که فکر کنید در دل‌تان خاکستر می‌شود. ایده‌های زیادی در ذهن دارید اما تاکنون برای انجام این ایده‌ها آستین بالا نزده‌اید، امروز زمان مناسبی است که به ایده‌های خود جامه عمل بپوشانید.  به فکر افزایش آگاهی و دانش خود باشید و از از هر فرصتی برای هم‌صحبتی با افراد آگاه و نکته‌سنج بهره بگیرید.
 
فـال روزانـه - Daily Omen
 
با ورزش و تحرک سلامت جسم و روح خود را تضمین کنید. امروز شغل جدیدی به شما پیشنهاد می‌شود و این شغل شرایط افزایش درآمد و رفاه شما را مهیا می‌کند. اخبار فرخنده‌ای به دست‌تان می‌رسد، این اخبار را با اعضای خانواده درمیان بگذارید و اهل منزل را در شادی‌ این اخبار سهیم کنید.  همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز با جادوی عشق تمام خستگی‌های شما را از تن‌تان بیرون می‌کند. قصد انجام کار مهمی را دارید، اما بهتر است قبل از انجام این کار، یک‌بار دیگر تمام جوانب آن را بررسی نمایید و این کار را به گونه‌ای انجام دهید که مو لای درز کارهای شما نرود.
 
فـال روزانـه - Daily Omen
 
روز حساسی را آغاز کرده‌اید و حادثه‌ای در کمین شما است. خرج سنگینی را امروز متحمل می‌شوید اما جایی برای نگرانی وجود ندارد چرا که پولی به دست‌تان می‌رسد و ثبات مالی‌تان برقرار خواهد شد. به مهمانی یا مراسم مهمی دعوت هستید و در این مراسم زمینه آشنایی شما با فرد سرشناسی مهیا می‌شود. از این آشنایی نهایت استفاده را ببرید و زمینه موفقیت‌های بیشتری را فراهم کنید.   امروز به خودتان قول داده‌اید که فرصتی را به تفریح و استراحت اختصاص دهید، اما کار واجبی برای شما پیش می‌آید و مجبور می‌شوید تمام روز را به انجام این کار مشغول شوید. اجازه ندهید دلخوری میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان بر سر چیزهای پیش‌پاافتاده از چیزی که هست بیشتر شود. فردی از راه می‌رسد و پیشنهاد وسوسه‌برانگیزی را با شما درمیان می‌گذارد، این پیشنهاد در نگاه اول معقول به‌ نظر می‌رسد اما گوش‌تان به پیشنهاد این فرد بدهکار نباشد چرا که توطئه‌ای در آن نهفته و انجام آن، ضرر مالی هنگفتی را روی دست‌تان خواهد گذاشت. میان شما و یکی از آشنایان مشاجره‌ای در می‌گیرد،‌ اما اجازه ندهید این مشاجره رابطه شما و این فرد را خراب کند و به هر قیمتی که شده، دوستی‌تان را حفظ کنید.
 
فـال روزانـه - Daily Omen
 
امروز با حجم زیادی از کارها روبرو خواهید شد، اما انرژی لازم را بدست می‌آورید و خسته نخواهید شد. خیال‌پردازی را کنار بگذارید و زندگی را جدی بگیرید. برای حل مشکلات یکی از اعضای خانواده پا پیش بگذارید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان با انجام کار پسندیده‌ای، زمینه رضایت و خوشنودی شما را فراهم خواهد کرد. تمرکز بیشتری به کارهای مهم اختصاص دهید.  وقت خود را با انجام کارهای غیرضروری و پیش‌پاافتاده سپری نکنید.
 
فـال روزانـه - Daily Omen
 
با انرژی و نشاط از رختخواب بلند شده‌اید و این انرژی را تا انتهای روز حفظ خواهید کرد. از جایی که انتظارش را نداشتید پولی به دست‌تان می‌رسد، بهتر است که قسمتی از این پول را پس‌انداز کنید و آینده مالی‌تان را تضمین نمایید.   سفر کوچکی در پیش دارید و در این سفر حسابی به شما خوش خواهد گذشت.  همسر یا عشق‌زندگی‌تان خودش را به آب و آتش می‌زند تا رفاه و رضایت شما را فراهم کند. تلاش ایشان را قدر بنهید و در اولین فرصت به عشق‌زندگی‌تان ثابت نمایید که شما نیز هیچ تلاشی را برای ایشان فروگذار نخواهید کرد. مهمانی خودمانی و کوچکی ترتیب‌داده‌اید و در این مهمانی حسابی به شما خوش خواهد گذشت.

کد خبر 87861

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =