سخنگوی فدراسیون فوتبال اعلام کرد که کاندیداهای ریاست فدراسیون فوتبال، نباید شخصی را به عنوان همراه با خود به محل برگزاری انتخابات بیاورند.

ورزش سه: سخنگوی فدراسیون فوتبال اعلام کرد که کاندیداهای ریاست فدراسیون فوتبال، نباید شخصی را به عنوان همراه با خود به محل برگزاری انتخابات بیاورند.

زمان زیادی تا برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال باقی نمانده است و افراد کاندیدا برای تصدی پست ریاست فدراسیون، با یکدیگر رقابت می کنند. امیرمهدی علوی، سخنگوی فدراسیون فوتبال در گفتگو با شبکه خبر اعلام کرد که این انتخابات در محل اجلاس سران برگزار می شود.

علوی درخصوص برگزاری انتخابات گفت: تاریخ 10 اسفند روز برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال خواهد بود. در این زمینه اطلاع رسانی کامل به عمل آمده است. اما باید نکاتی را در این زمینه مطرح کنم. ساعت 9 صبح روز یکشنبه 10 اسفند به مدت 30 دقیقه پذیرش خواهد بود. ورود به سالن بین ساعت 9:30 تا 9:50 خواهد بود.

وی ادامه داد: راس ساعت 09:50 دقیقه درب های سالن اجلاس سران بسته خواهد شد و اجازه عبور و مرور به کسی داده نخواهد شد. سالن اصلی اجلاس برای برگزاری انتخابات تعیین شده است. بخاطر شیوه نامه های بهداشتی، شرایط برگزاری انتخابات بهتر است.

او گفت: بعد از این ساعت، هیچ گونه عبور و مروری نخواهد بود. برای اعضای شرکت کننده، آیدی کارت صادر شده است. از همه عزیزان این تقاضا وجود دارد که فرد همراه را با خود به محل برگزاری انتخابات نیاورند چرا که مجوز حضور فرد همراه به کسی داده نمی شود که دلیل آن رعایت پروتکل های بهداشتی است.

کد خبر 87840

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =