آخرین اخبار

بورس تهران مثبت به کار خود پایان داد

تالار شیشه‌ای امروز، دوشنبه، ۲۰ بهمن را با رشد آغاز کرد و در پایان معاملات شاخص کل با ۲۲ هزار و ۳۰۲ واحد افزایش در ارتفاع یک میلیون و ۱۹۲ هزار واحد ایستاد.

به گزارش همشهری آنلاین، در معاملات امروز بازار سرمایه تا ساعت ۱۲:۳۰ شاخص کل با ۲۲ هزار و ۳۰۲ واحد افزایش رقم یک میلیون و ۱۹۲ هزار واحد را روی نماگر اصلی بازار به ثبت رساند. شاخص کل با معیار هم‌وزن نیز با ۸۵۶ واحد کاهش به رقم ۴۲۰ هزار و ۱۱۲ واحد رسید. معامله‌گران امروز یک میلیون و ۲۵۳ هزار معامله به ارزش ۱۲۹ میلیارد و ۲۸۹ میلیون ریال انجام داده‌اند.

صنایع پتروشیمی خلیج فارس، فولاد مبارکه اصفهان، ملی صنایع مس ایران، سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی، معدنی و صنعتی گل گهر، معدنی و صنعتی چادرملو و س.نفت و گاز و پتروشیمی تامین نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی بورس گذاشتند.

فرابورس نیز با ۴۰ واحد افزایش رقم ۱۷ هزار و ۴۵۳ واحد را ثبت کرد. معامله‌گران این بازار امروز ۵۱۷ هزار و ۵۰۰ معامله انجام داده‌اند که ۲۰۵ میلیارد و ۳۲۵ میلیون ریال ارزش داشت.

پلیمرآریا ساسول، پتروشیمی زاگرس، فولاد هرمزگان جنوب، سهامی ذوب‌آهن اصفهان و هلدینگ صنایع معدنی خاورمیانه نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی فرابورس گذاشتند. همچنین صنعتی مینو و پتروشیمی مارون نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را بر روی این بازار داشتند.

کد خبر 86916

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =