آخرین اخبار

اینستاگرام قابلیت اشتراک‌گذاری پست در استوری را غیرفعال می‌کند

اینستاگرام به تازگی قابلیت اشتراک‌گذاری پست در استوری (Post to Story) را برای کاربران برخی از کشورها غیر فعال کرده است.

به گزارش ایمنا قابلیت اشتراک گذاری پست در استوری به کاربران شبکه اجتماعی اینستاگرام این امکان را می‌دهد تا بتوانند تصاویر و ویدئوهایی خود یا سایر کاربران که در صفحه اصلی منتشر می‌شود را در بخش استوری‌ها نیز به اشتراک بگذارند؛ قابلیتی که برای بسیاری از کسب‌وکارها و هنرمندان یک ویژگی پرکاربرد محسوب می‌شود، اما اینستاگرام به تازگی قابلیت اشتراک‌گذاری پست در استوری را برای کاربران برخی از کشورها غیر فعال کرد.

غیرفعال شدن قابلیت اشتراک‌گذاری پست در استوری اینستاگرام

پست در استوری

شرکت اینستاگرام به تازگی برای کاربران برخی از کشورها نوتیفکیشنی را ارسال کرده و در آن از غیر فعال شدن قابلیت اشتراک‌گذاری پست در بخش استوری خبر داده است. طبق اعلام اینستاگرام این قابلیت به درخواست کاربران این شبکه اجتماعی غیر فعال شده است؛ چراکه بسیاری از کاربران خواهان دیدن پست‌ها در استوری‌ها نیستند. از طرفی برخی از کاربران نیز تمایلی ندارند تا سایر کاربران پست‌های آنها را در قالب Story در صفحه خود به اشتراک بگذارند.

گفتنی است قابلیت اشتراک‌گذاری پست‌ها در استوری‌ها برای بسیاری از کسب‌وکارها و هنرمندان حائز اهمیت است و باعث افزایش بازدید محتواهای منتشر شده در فید اصلی پیج کاربران می‌شود. البته اینستاگرام این طرح را به صورت آزمایشی انجام داده تا بازخورد کاربران را مشاهده کند و احتمال دارد این قابلیت به صورت دائمی غیرفعال نشود.

منبع: گجت نیوز

کد خبر 86352

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =