آخرین اخبار

فرماندار : دیلم روستای بدون آب و برق ندارد

گناوه - ایرنا - فرماندار دیلم استان بوشهر گفت: با ارایه خدمات بی‌سابقه دولت به روستاهای این شهرستان، دیگر روستای فاقد آب و برق وجود ندارد.

به گزارش ایرنا، احمد دشتی روز سه شنبه در آیین  افتتاح و عملیات اجرایی چهار پروژه روستایی بخش امام حسن این شهرستان افزود: تمامی پروژه‌هایی که در چندسال اخیر توسط دولت تدبیر و امید در این شهرستان کلنگ زنی شده‌است، به مرحله  بهره‌برداری رسیده و مورد استفاده مردم شهرستان قرار گرفت.
 وی اظهار کرد: به میمنت گرامیداشت فجر ۹۹، برق‌رسانی و آب‌رسانی به روستای مالکی بخش امام حسن با اعتبار بیش از ۲۰ میلیاردریال به بهره‌برداری می‌رسد.

فرماندار دیلم گفت: آغاز عملیات اجرایی چمن طبیعی سه روستای والفجر، بوالفتح و لیلتین از دیگر طرح‌های فجر ۹۹ در حوزه ورزش این بخش است.

وی بیان کرد: در حوزه ورزش و جوانان ۶ زمین چمن به مجموعه  فضاهای ورزشی اضافه شده و در مجموع به ۱۰ چمن رسیده‌است که  امیدواریم تا پایان دولت تدبیر و امید دیگر خدمات در حوزه  رفاه، اشتغال، گردشگری، تجاری و اقتصادی به مردم شهرستان تقدیم کنیم.

دشتی افزود: زمین‌های  چمن‌ روباز و بوستان‌های امید در سطح استان بوشهر از جمله در شهرستان دیلم، زمینه نشاط، امید و پویایی را بویژه در جوانان فراهم کرده‌است.

کریم خلیفه لیراوی بخشدار امام حسن گفت: در تمامی روستاهای این بخش حتی در منطقه با یک خانوار خدمات رسانی شایانی انجام گرفته است که از افتخارات ماندگار دولت خواهد ماند.

وی افزود: آماده سازی زمین چمن طبیعی  و بوستان روستای لیلتین و ۲ چمن طبیعی روستاهای والفجر و لیلتین با بیش از ۲۰۰ میلیون تومان اعتبار از طرف دهیاری انجام شده‌است.

بخش امام حسن از توابع شهرستان دیلم در شمال استان بوشهر و در جوار تاسیسات نفت بهرگان قراردارد.

کد خبر 85765

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =