آخرین اخبار

یک شرکت پخش موادغذایی در شیراز به جریمه نقدی محکوم شد

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان فارس گفت: یک شرکت پخش موادغذایی به دلیل فروش اجباری کالا، با حکم شعبه تعزیرات، به جریمه نقدی محکوم شد.

غلامرضا سالاری گفت: به دنبال گزارش بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت مبنی بر تخلف فروش اجباری یک شرکت پخش موادغذایی در شیراز، پرونده‌ای در شعبه دهم تعزیرات حکومتی استان فارس تشکیل شد.

به گزارش ایسنا به نقل از تعزیرات فارس، سالاری گفت: با انجام تحقیقات تکمیلی مشخص شد که آن شرکت، فروش روغن خوراکی به واحدهای صنفی را منوط به خرید اقلامی نظیر رب گوجه فرنگی، کرده و با سوء استفاده از کمبود روغن خوراکی در بازار، به قصد سودجویی فروش اجباری را دنبال کرده است.

وی با اشاره به احضار مدیر شرکت یاد شده، افزود: با توجه به گزارش بازرسین و تحقیقات انجام شده، تخلف این شرکت محرز و نهایتا شعبه رسیدگی کننده حکم به جریمه یک میلیارد ریالی شرکت متخلف صادر کرد.

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان فارس با هشدار در خصوص چنین اقداماتی گفت: تعزیرات حکومتی در برخورد با سودجویانی که به بهانه‌های مختلف در عرضه کالاهای اساسی به شهروندان اخلال می‌کنند هیچگونه اغماضی نخواهد کرد و در صورت مشاهده این موارد، با متخلفان برخورد تعزیراتی خواهد شد.

انتهای پیام

کد خبر 85751

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =