آخرین اخبار

سخنگوی کاخ سفید: دلمان برای ترامپ در توئیتر تنگ نشده است

سخنگوی کاخ سفید گفته که بایدن و دولتش زمان زیادی را برای فکر کردن درباره ترامپ صرف نمی‌کنند و اصلا دلشان برای توئیت‌های او تنگ نشده است.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ایسنا: سخنگوی کاخ سفید گفته که بایدن و دولتش زمان زیادی را برای فکر کردن درباره ترامپ صرف نمی‌کنند و اصلا دلشان برای توئیت‌های او تنگ نشده است.

به گزارش پایگاه خبری هیل، جن ساکی، سخنگوی کاخ سفید در گفتگویی خبری در پاسخ به اینکه آیا غیبت دونالد ترامپ، رئیس جمهوری سابق آمریکا در رسانه‌های اجتماعی زندگی جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا را آسانتر کرده، گفت: باورش سخت است اما بایدن و دولتش زمان زیادی را درباره ترامپ صرف نمی‌کنند و دلشان برای او در توئیتر تنگ نشده است.

وی با اشاره به اینکه ترامپ نمی‌تواند قانونگذاران جمهوری خواه را برای مخالفت با ابتکارعمل‌های دولت بایدن نظیر بسته کمک به بحران کووید-19 بشوراند، ادامه داد: این سوالی است که احتمالا برای اعضای جمهوریخواه که به دنبال راه‌هایی برای حمایت از یک بسته دو جانبه هستند مناسب‌تر است و اینکه آیا این به آنها فضای کافی می‌دهد یا خیر. اما نمی‌توانم بگویم که ما دلمان برای توئیت‌های ترامپ تنگ شده است.

ترامپ در بحبوحه نخستین نبرد سیاسی بزرگ بایدن در واشنگتن به وضوح ساکت مانده است.

حساب‌های کاربری ترامپ در فیسبوک و توئیتر و پس از سخنرانی او برای جمعیت یک روز پیش از حمله حامیانش به کنگره در ششم ژانویه تعلیق شده‌اند.

لینک کوتاه کپی لینک
کد خبر 85740

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =