آخرین اخبار

سه سهم پیشتاز در افزایش سهام حقوقی‌ها کدامند؟

امروز افزایش سهام حقیقی‌ها در ۹۲نماد و افزایش سهام حقوقی‌ها در ۱۷۱نماد به بیش از یک میلیارد تومان رسید که جمع تغییر مالکیت دسته اول ۴۴۰میلیارد تومان و تغییر مالکیت دسته دوم هزار و ۴۴۰میلیارد تومان بود.

به گزارش اقتصاد آنلاین؛ در بورس امروز حقوقی‌ها حدود هزار و ۲۰میلیارد تومان وارد بازار سهام کردند. ارزش کل معاملات خرد ۱۱هزار و ۴۴۰میلیارد تومان بود، اشخاص حقوقی ۱۷درصد یعنی هزار و ۹۲۰میلیارد تومان سهام خریدند و مازاد خریدشان ۹درصد از کل معاملات شد.

بیشترین تزریق پول حقوقی به بورس و فرابورس در سه گروه «فرآورده‌های نفتی»، «بانک‌ها و موسسات اعتباری» و «فلزات اساسی» رقم خورد در حالی که برآیند معاملات گروه‌های «هتل و رستوران» و «سایر محصولات کانی غیرفلزی» به نفع حقیقی‌ها تمام شد.

سه نماد شپنا، شستا و وتجارت لقب بیشترین افزایش سهام حقوقی را به خود اختصاص دادند، توجه حقیقی‌ها نیز بیشتر به سمگا، تاصیکو و خگستر معطوف بود.

مالکیت حقوقی در ترکیب سهامداری شرکت پالایش نفت اصفهان حدود ۱۶۵میلیارد تومان افزایش یافت و از سوی دیگر سهامداران حقیقی گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی با برتری ۱۱۰میلیارد تومانی ابتکار عمل را در دست گرفتند.

برای مشاهده تصاویر در اندازه اصلی روی آنها کلیک کنید

بورس

بورس

کد خبر 85718

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =